Zpět na » Primera Division » PSG stanovilo hraniční termín, kdy se musí rozhodnout o Neymarovi

Primera Division - PSG stanovilo hraniční termín, kdy se musí rozhodnout o Neymarovi

PSG stanovilo hraniční termín, kdy se musí rozhodnout o Neymarovi © okdiario.com - Neymar

0

Líbilo se

01.08. - Moc času už potencionálním kupcům získat brazilského útočníka Paris St. Germain Neymara nezbývá. Podle francouzského deníku L´Equipe totiž vedení pařížského klubu stanovilo nejzazší termín, do kdy se musí rozhodnout o hráčově budoucnosti. A ten už se nezadržitelně blíží.

Případ Neymar nabírá na zajímavosti. Brazilský fotbalista dál tvrdošíjně trvá na tom, že za PSG už hrát nechce a z klubu hodlá odejít. Jenže na druhou stranu ani tímto nátlakem nepřinutil majitele klubu Nassera Al-Khelaifiho couvnout ze svého postoje. Tedy dostat za Neymara odpovídající odstupné.

To podle L´Equipe nečiní 180 milionů eur, jak uvádí některá média. Ani 200, nebo 222, jak se rovněž zmiňovalo. Al-Khelaifi požaduje stejnou sumu jako na začátku - tedy 300 milionů eur. V Paříži moc dobře vědí, že kdyby Neymara prodali za 150 milionů eur, už by se jim vzhledem k amortizaci investice v podstatě vrátila. Ale tady jde o princip.

Francouzský deník potvrdil, že žádný klub oficiální nabídku nepředložil. Mělo jít maximálně o neformální návrh, kdy Barcelona nabízela 40 milionů eur a dva hráče k tomu (Rakitić + Coutinho).

Barcelona ale přemýšlí nad možností, kterou předloni uplatnilo PSG v případě Mbappého. Tedy roční hostování s opcí na přestup v roce 2020, v tomto případě povinnou.

Jenže v Paříži chtějí hotovost. Ne za rok. Teď. Hned. Aby mohli koupit náhradu za Neymara, pokud by skutečně odešel. A čas pracuje pro PSG a proti zájmům fotbalisty a katalánského klubu.

Vedení PSG mělo dokonce stanovit hraniční termín, dokdy by případně Neymara uvolnilo. A tím je sobota 10. srpna, kdy začíná francouzská Ligue 1.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 02.08. Odpovědět

Když tak moc chce, ať část transferu zaplatí ze svého, jestli nevím, tak třeba Coutinha k tomu Barca dokázala přemluvit.

Panyny
Kuzma - 01.08. Odpovědět

Kdo by chtěl věčně trucujícího hráče, jehož finanční nároky je těžké utáhnout ? Ani žádný sympaťák to není. Když už vysolit takové peníze, tak jedině za Mpappého Smajlík 6

Kuzma
Cule6 - 01.08. Odpovědět

Jen si ho nechte..
Hráče který nechce hrát bude určitě super mít celý rok v kádru. Jistě to bude tahoun.

Nechce nikdo za 300? A zkusili jste za 400? Nebo za 500? Pořád nikdo? Divné..

Trh se zas tolik nezdeformoval, zatím ještě ne. Za rok bude starší, blíž konci smlouvy, levnější. Anebo taky ne a nekoupí ho zas nikdo - můžou třeba pak počkat ještě další rok a půjde zadarmo jako volný hráč.

Cule6
Cornero - 01.08. Odpovědět

presne tak..trh se zas tolik nezdeformoval hlavne ty kluby musi ty penize mit a takovyhle penize muze za jednoho hrace vyplaznout fakt jen klub kterej muze bejt soustavne ztratovej

Cornero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články