Zpět na » Primera Division » Paris St. Germain nabízí Neymarovi kompromis ohledně přestupu do Barcelony

Primera Division - Paris St. Germain nabízí Neymarovi kompromis ohledně přestupu do Barcelony

Paris St. Germain nabízí Neymarovi kompromis ohledně přestupu do Barcelony © dailymail.co.uk - Neymar

1

Líbilo se

31.07. - Zdánlivě bezvýchodná situace? Vypadá to tak. Útočník Neymar si totiž postavil hlavu, když vyjádřil přání odejít z Paris St. Germain, za který už nechce hrát. Jenže vedení hráče, který ho stál rekordní sumu, pochopitelně pustit nechce a trvá na odpovídajícím odstupném, které ale v tuto chvíli nikdo není schopen ani ochoten zaplatit.

Proto přišlo vedení klubu s kompromisním řešením. Mělo prý Neymarovi navrhnout, že ho příští rok uvolní, pokud na oplátku on vydrží ještě jednu sezónu v klubu.

Sportovní ředitel klubu Leonardo již kontaktoval Neymarovy lidi a v příštích hodinách by se s nimi měl v Číně sejít i osobně. Na schůzce by jim měl tento návrh předložit. Vedení PSG se domnívá, že je to dobré řešení pro všechny strany. Podle názoru klubu je v tuto chvíli komplikované dospět k dohodě s Barcelonou, nebo kterýmkoliv jiným klubem na přestupu," píše Diario Sport.

PSG chce celou záležitost, která kazí image klubu, zamést co nejrychleji pod koberec, nabízí ruku na usmířenou. Byť už delší dobu vědí o touze Neymara opustit tým a vrátit se do Barcelony.

Jenže katalánský klub po přestupu Griezmanna nemá rozhodně na rozhazování a v tuto chvíli pro něj přichází v úvahu pouze hráčská výměna, s případným doplatkem, který by ovšem nepřesáhl 40 milionů eur.

Paris St. Germain by navíc nerado narychlo shánělo náhradu za brazilského útočníka, neboť to v tuto chvíli považuje za nemožné.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ztrestat. prodat do kuvajtu

ovmartin23
dalko - 31.07. Odpovědět

Ja by som ho na mieste toho parizskeho sejka riadne vytrestal. Nechal by som ho v klube az do posledneho dna zmluvy, no nedal by som ho ani na minutu do zapasu. To by bol vhodny trest pre taketo vycinanie. A sejkovi tie miliony chybat nebudu

dalko

Jjj příští rok za 300 Mega si ho zase bude moct někdo dovolit Smajlík 3 Smajlík 2 Smajlík 2 Vskutku promyšlený tah

vl4dc3v3sm1ru
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články