Zpět na » Primera Division » Coloccini chce zůstat v Deportivu

Primera Division - Coloccini chce zůstat v Deportivu

0

Líbilo se

10.01. - Fabricio Colloccini trvá na tom, že nemá v plánu opustit Deportivo La Coruňa. O bývalého stopera AC Milán se údajně zajímá anglický Tottenham Hotspur.

Argentinský internacionál nenastoupil v posledních třech ligových zápasech a hned se nabízejí úvahy, že by mohl být v lednu prodán.

Spekulace jsou o to silnější, protože Tottenham je připraven zkusit přivést Colocciniho do Premier League. Ale bývalý střední obránce milánského AC odmítl obavy a slíbil, že zůstane v La Coruňe.

"Jsem šťastný v Deporu a chci tady zůstat," potvrdil obránce. "Nechystám se teď odejít do jiného týmu, ještě je příliš brzy a pokud mohu, rád zůstanu."

"Nikdy jsem neřekl, že chci opustit Deportivo. Možná se o tom kdysi uvažovalo, ale jen proto, že jsem chtěl hrát na Mistrovství světa, ale už jsem klidný."

Coloccini také vyvrátil tvrzení, že je v rozepři s trenérem Deporu Joaquinem Caparrosem, poté co tým postihla krize. K tomu dodal: "Chápu, že někdo může být překvapen, když jsem nebyl nominován trenérem k zápasům, ale on je jediný, kdo je za vásledky zodpovědný a my to musíme respektovat."

"S trenérem nemám jediný problém."

/ skyports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články