Zpět na » Primera Division » Vrátí se Mourinho do španělské La Ligy?

Primera Division - Vrátí se Mourinho do španělské La Ligy?

Vrátí se Mourinho do španělské La Ligy? © as.com - José Mourinho

0

Líbilo se

30.07. - Portugalský kouč José Mourinho je od prosincového vyhazovu z Manchesteru United bez práce. Ačkoliv se v médiích zmiňovaly různé kluby, kde by mohl působit, The Special One všechny rezolutně odmítal. Nicméně nyní se na obzoru objevila jedna, která by mohla Mourinha zvlášť zajímat. Jednalo by se totiž o jeho trenérský návrat do španělské La Ligy.

José Mourinho už v prestižní španělské lize vyzkoušel angažmá v Barceloně (jako asistent) i v Realu Madrid. Ze dvou největších klubů La Ligy samozřejmě žádná nabídka nepřišla, neboť jejich lavičky své kormidelníky mají.

Ovšem nyní se mu rýsuje možnost angažmá v jiném klubu s velkým jménem a slavnou minulostí. Ve Valencii.

Ta totiž necelé tři týdny před startem ligové soutěže prožívá velkou krizi uvnitř vedení. Prezident klubu Peter Lim je v názorovém sporu s generálním ředitelem Mateu Alemanym a jejich půtka může vyústit nejen v jeho odvolání z funkce, ale podle všeho by na svém postu nezůstal ani trenér Marcelino. Lim chce údajně ovládat i sportovní sektor klubu a to se nelíbí jeho soupeři. Singapurský majitel by se podle důvěryhodných zdrojů nerozpakoval vyměnit celou strukturu klubu.

Vzhledem k tomu, že Limovým blízkým přítelem a také poradcem je Jorge Mendes, proslulý agent, přímo se nabízí varianta, že by na lavičce Los Ché nakonec skončil právě Mourinho, který patří do jeho portfolia.

K tomu ale musí nejprve na zemětřesení v klubu dojít. Experti se ale shodují na tom, že by to nemuselo dlouho trvat. Může to být otázka dnů, možná že i hodin.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dalko - 31.07. Odpovědět

Nemam ho rad, ale vo valencii by som ho rad videl. Zaujimalo hy ma, ci by vedel nieco dostat aspon z takych hracov, co nie su uplne top.

dalko
Reklama
Reklama
Nejnovější články