Zpět na » Primera Division » Rusové chtějí hráče Barcelony. Vraťte se do reality, radí jejich prezident

Primera Division - Rusové chtějí hráče Barcelony. Vraťte se do reality, radí jejich prezident

Rusové chtějí hráče Barcelony. Vraťte se do reality, radí jejich prezident © mundodeportivo.com - Malcom

0

Líbilo se

30.07. - Budoucnost brazilského útočníka Malcoma Oliveiry zůstává nadále otevřená. Fotbalista tuší, že se do sestavy Barcelony bude prokousávat horko těžko a tak přemýšlí nad odchodem z klubu. Tím spíš, že má aktuálně na stole nabídku, která převyšuje všechny dosavadní. Jenže katalánský klub je neoblomný, požaduje částku, které se zatím kluby pouze lehce přibližují.

Už snad ze všech koutů světa přišly Malcomovi Oliveirovy přišly nabídky na přestup. Jen z Ruska ne. Tedy až do včerejška. Nyní má totiž brazilský útočník na stole návrh, který se jemu samotnému velmi zamlouvá.

A nic nevadí, že je od Zenitu Petrohrad, který se při vší úctě neřadí mezi ty top kluby. Jenže to Malcomovi nevadí. Po roce, kdy toho moc nenahrál, si to chce užít i na trávníku. A to by v místě, kde by si ovšem moc tepla neužil, určitě vyšlo. A navíc, z Petrohradu ho lákají na velké množství peněz. Takovou tučnou sumu mu zatím žádný klub, který se o jeho příchod zajímal, nenavrhl.

Jenže přestup Malcoma v tuto chvíli "kazí" postoj vedení Barcelony. Ta hráče kupovala loni z Girondins Bordeaux za 41 milionů eur a jako minimální částku, kterou by ráda za brazilského fotbalistu vyinkasovala, si stanovila 45 milionů eur. Spíše ale 50.

Jenže ačkoliv se management Zenitu snaží být štědrý nejen k hráči, ale i k barcelonskému klubu, pořád nabídka 35 milionů eur, plus pět ve formě bonusů neuspokojuje direktivu azulgranas.

Že je zájem ruského klubu skutečný a ne nějaký výmysl bulváru, potvrdil i prezident Zenitu Alexander Medveděv.Jednání s Barcelonou o přestupu Malcoma jsou v pokročilém stadiu, řekněme v rozhodující fázi," prohlásil.

Nicméně současně pronesl, že jsou požadavky Barcy dost přehnané. Barcelona by se měla vrátit do reality. Částku, kterou požaduje, je od ní hodně vzdálena."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 30.07. Odpovědět

na rusáky sere pes... Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články