Zpět na » Primera Division » Mladý fotbalista se pustil do vedení Barcelony. Já se k nim vždycky choval slušně a oni udělají tohle…

Primera Division - Mladý fotbalista se pustil do vedení Barcelony. Já se k nim vždycky choval slušně a oni udělají tohle…

Mladý fotbalista se pustil do vedení Barcelony. Já se k nim vždycky choval slušně a oni udělají tohle… © sport.es - De Jong a Aleňá

1

Líbilo se

25.07. - Hodně nespokojený byl z jednání vedení klubu záložník Barcelony Carles Aleñá. A důvod byl možná pro někoho hodně malicherný. Šlo o číslo dresu. Svoji jedenadvacítku sice přepustil nové posile z Ajaxu Frenkiemu de Jongovi. Ovšem od managementu o tom čekal aspoň zmínku.

Jen jednu sezónu nosil záložník Carles Aleñá na svých zádech číslo 21. Loni si ji vzal jako volné číslo poté, co se stal definitivně členem prvního týmu azulgranas. Jenže před pár dny byl oficiálně uvítán do nového mužstva záložník Frenkie de Jong, který má k této cifře speciální vztah a požádal Carlese, jestli by mu ji nepřenechal.

Věděl jsem, že má tohle číslo v oblibě a tak mi to i řekl. Bylo to velmi rychlé. Ve vši skromnosti mě o číslo požádal a řekl, mi, že nechá rozhodnutí na mě. Bavili jsme se o tom s Frenkiem úplně normálně a myslím, že i on by udělal to samé pro mě," řekl Aleñá.

Navíc dodal, že tato záležitost je ještě víc spojila. Já jsem mu pomohl se španělštinou a on zase mě s angličtinou, která mi moc nejde," prozradil.

Mnohem víc ho ale v celé věci rozhněvala nečinnost klubového vedení a do médií si na něj pěkně postěžoval. Čekal jsem nějaký vzkaz z klubu, třeba aspoň že De Jong požádal o moje číslo. Oni mu ho slíbili, aniž by mi dali jakkoliv vědět. Takové věci se v tomto klubu občas ději."

Naštvalo mě to, protože se domnívám, že ke klubu jsem se vždycky choval dobře. Stačil obyčejný vzkaz, zpráva, ale už do toho nechci víc šťourat," rozvášnil se Aleñá.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dalko - 26.07. Odpovědět

Mam sice rad barcelonu, ale zda sa mi ze ich pristup k mladikom uz nieje taky ako pred par rokmi, ked si moje srdce zislali. Cim vacsiu pozornost prejavuju hviezdam, tym menej si vazia svojich mladych hracov ktori robia druhe husle. Uz tam neplati, ze su viac nez klub

dalko
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články