Zpět na » Primera Division » Agent Balea zaútočil na Zidana: Měl by se stydět. Odchází, protože chce, ne, že ho donutil

Primera Division - Agent Balea zaútočil na Zidana: Měl by se stydět. Odchází, protože chce, ne, že ho donutil

Agent Balea zaútočil na Zidana: Měl by se stydět. Odchází, protože chce, ne, že ho donutil © FotbalPortal.cz - Zidane a Bale

4

Líbilo se

21.07. - Tak odchod Garetha Balea z Realu Madrid, který už, jak naznačil trenér Zidane, je zcela nevyhnutelný, asi neproběhne zcela v klidu. Pokud francouzský kouč okomentoval jeho situaci v klubu tím, že už by měl co nejrychleji odejít, pak na sebe nenechala dlouho čekat ostrá reakce agenta velšského útočníka.

„V nominaci nebyl, neboť se domnívám, že klubu řeší jeho odchod. Proto nehrál. Uvidíme v příštích dnech, co se stane. Nebudu mluvit o tom, jestli je jeho odchod aktuální. Ale pokud k němu dojde zítra, tím lépe. Real jedná s klubem, v němž by mohl hrát a to je všechno," pronesl dnes brzy ráno po prohře s Bayernem Mnichov trenér Realu Madrid Zinedine Zidane.

Osud Garetha Balea je tedy podle všeho zpečetěn a hráčem Realu už zřejmě bude jen několik příštích dnů, třeba jen hodin. Každopádně forma, jakou jeho konec formuloval pro veřejnost francouzský kouč, se vůbec nelíbila Baleovu agentovi Jonathanu Barnettovi.

Zidane by se měl stydět, neprojevuje žádný respekt k hráči, který toho pro Real udělal tolik," řekl Barnett.

Jonathan Barnett

Jestli Gareth Bale opouští klub, pak proto, že to chce on sám. Ne z toho důvodu, že by ho k tomu donutil Zidane. Je to pořád jeden z nejlepších hráčů světa a jeho budoucnost bude nadále spojena s některým velkým klubem."

V posledních dnech byl Bale zmiňován s možností návratu do Tottenhamu, který si ale nemůže dovolit jeho astronomický plat, který pobírá v Realu. Další alternativou by se mohl stát paradoxně dnešní protivník Bílého baletu Bayern Mnichov.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ongori - 23.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ongori

Barnette, probuď se, chápu, že jako hráčův agent tohle říct musíš, abys ho udal do jiného klubu, ale Bale už dávno nepatří ani do Top50..

kubino79
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články