Zpět na » Primera Division » Barcelona je v otázce Neymara neoblomná: Žádné peníze, jen výměna

Primera Division - Barcelona je v otázce Neymara neoblomná: Žádné peníze, jen výměna

Barcelona je v otázce Neymara neoblomná: Žádné peníze, jen výměna © as.com - Neymar s Messim

3

Líbilo se

20.07. - Kauza kolem Brazilce Neymara a jeho potencionálního návratu do Barcelony plní každý den přední stránky sportovních deníků. Ve Španělsku se této záležitosti věnují obzvláště pečlivě a jeden z předních sportovních listů Mundo Deportivo tlumočil stanovisko, které zaujalo vedení Barcelony pro případné uskutečnění operace - nebudeme platit žádné peníze.

Ještě více jak měsíc mají Barcelona a Paris St. Germain na to, aby dotáhly do konce jednu z nejbizarnějších operací tohoto století. Brazilec Neymar, který před dvěma lety ve zlém opustil klub za rekordní přestupovou sumu, kdy fanoušci pálili jeho dresy a jenž má rovněž podanou žalobu na katalánský klub u civilního soudu, by se najednou měl objevit zpět v dresu Barcy.

Ještě nedávno nepředstavitelná věc se ale v následujících týdnech může stát realitou. V žádném případě, pokud tedy na nějakou operaci dojde, ale nebude nijak snadná. Hlavně finančně. Barcelonu vysál přestup Griezmanna, na nějž si dokonce v bance musela vzít půlroční úvěr a tak podle tvrzení Mundo Deportivo, které má zdroje v útrobách barcelonského klubu, by za brazilského fotbalistu nedala ani euro.

To celou transakci hází do úplně jiné polohy. PSG nejprve požadovalo 300 milionů eur, pak slevilo na 222, následně navrhovalo kombinaci několika hráčů a doplatek přes 100 milionů eur. Ale pořád chce za trucujícího Neymara dostat slušné odstupné.

Média naposledy zmínili reakci barcelonského klubu. Ta podle L´Equipe měla činit slabých 40 milionů eur plus Coutinho s Raktićem k tomu. Sky Sports zase tvrdil, že nabídka byla 90 milionů a seznam šesti hráčů na výběr, na němž byli Coutinho, Dembélé, Rakitić, Semedo, Malcom a ještě jeden hráč, jehož jméno neprosáklo na veřejnost.

Nic takového ovšem nemá Barcelona v plánu. Pokud má Neymar přijít na Camp Nou, pak jedině pod podmínkou, že opačným směrem vyrazí někteří hráči, jejichž celková hodnota by ale podle MD nepřesáhla 170 milionů eur, což je výše výstupní klauzule Neymara pro rok 2020.

Řada je teď na PSG...

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ongori - 23.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ongori
Reekwon - 20.07. Odpovědět

Je to docela zajímavé. Neymar už za PSG hrát nechce. PSG by si ho nechalo, jenže k čemu jim bude hráč, který už za ně hrát nechce a nebude dávat do zápasů všechno? Na tribunu jako trest a ukázku, že PSG mají koule ho taky dát nemohou, na to bere sviňsky vysoký plat. A Barcelona Neymara nepotřebuje, jenže je momentálně na koni. Neymar jinam, než do Barcelony nepůjde a tak PSG podle mě nemá moc možností a měli by vzít to, co jim Barcelona nabízí.

Reekwon
FCBzUSA - 20.07. Odpovědět

Souhlas...

FCBzUSA

PSG jeho vysoký plat zase tolik netíží...

FotbalFan

Jinymi slovy-Neymar parizany vydira.U nej nic neobvykleho.Jsem zvedavej kdo bude dalsi na rade az se mu zase neco prestane libit,coz casem prijde,na to vsadim boty Smajlík 4

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články