Zpět na » Primera Division » Odchody z Realu Madrid: Ceballos má našlápnuto do Anglie, agent Balea odmítl komentovat Tottenham

Primera Division - Odchody z Realu Madrid: Ceballos má našlápnuto do Anglie, agent Balea odmítl komentovat Tottenham

Odchody z Realu Madrid: Ceballos má našlápnuto do Anglie, agent Balea odmítl komentovat Tottenham © FotbalPortal.cz - Bale s Ceballosem

0

Líbilo se

16.07. - Po velkých nákupech potřebuje Real Madrid ulehčit svému rozpočtu, ale i zeštíhlit kádr prodejem některých hráčů. Velmi blízko je odchod záložníka Daniho Ceballose do anglické Premier League, kde o něj projevuje zájem zejména londýnský Arsenal. Mluví se ale také o Garethu Baleovi.

Blíže odchodu z výše uvedených hráčů má rozhodně Dani Ceballos. Ten si ještě užívá dovolenou poté, co se španělským výběrem na EURO hráčů do jedenadvaceti let vybojoval zlatou medaili. O jeho nejbližším osudu by měl rozhodnout trenér Zidane dnes.

S Ceballosem více méně nepočítá, jejich vzájemný vztah je hodně chladný, nicméně nejen vedení, ale také hráč si chce nechat otevřená vrátka k tomu, aby se v dresu Realu Madrid třeba jednou prosadil.

O kreativního záložníka se zajímaly kluby jako AC Milán nebo Tottenham Hotspur, ovšem aktuálně to vypadá, že hráče získá Arsenal. V týmu Gunners by Ceballos rok hostoval, bez toho, aby měl londýnský klub opci na hráčův přestup.

Hodně se mluví ale i o budoucnosti Garetha Balea, který právě dnes slaví 30. narozeniny. Prezident Pérez ho sice přivítal v přípravě velmi vřele, ale nepočítá se s tím, že by velšský útočník v týmu zůstal. Problémem ale je, že nikdo není ochoten utrácet za Balea velkou sumu peněz.

Naposledy prý o fotbalistu Bílého baletu stál jeho bývalý klub Tottenham. Nabídku ve výši 55 milionů liber ale jeho agent Barnett odmítl komentovat. Blbosti odmítám komentovat," uvedl doslova. Tottenham by si navíc nemohl dovolit platit Velšanovi 17 milionů eur ročně, jeho maximem by prý byla polovina.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

fulgeris
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články