Zpět na » Primera Division » James pozastavil Neapol, raději by do Španělska

Primera Division - James pozastavil Neapol, raději by do Španělska

James pozastavil Neapol, raději by do Španělska © depor.com - James Rodríguez

0

Líbilo se

08.07. - Tak trochu stranou hlavního zájmu se řeší budoucnost kolumbijského fotbalisty Jamese Rodrígueze. Ten se vrátil po dvou letech z hostování v Bayernu Mnichov a jelikož na Santiagu Bernabéu pod trenérem Zidanem místo určitě mít nebude, poohlíží se po dalším angažmá jinde.

Ani po dvou letech, které strávil na hostování v Bayernu Mnichov, se situace záložníka Jamese Rodrígueze v madridském Realu nezměnila. Znovu je totiž na lavičce kouč Zinedine Zidane a ten prostě hráče, který před pěti lety stál klubovou pokladnu, ještě před přestupovou inflací, astronomických 80 milionů eur, nemusí.

Proto se vymýšlí další budoucnost Kolumbijce, nejlepšího střelce MS 2014, kterému nebylo dopřáno triumfovat v královském klubu.

Velký zájem projevovala Neapol prostřednictvím trenéra Carla Ancelottiho. Ten s Jamesem v minulosti pracoval jak v Realu, tak i Bayernu a rád by se s ním shledal znovu. Neapol se ale trochu cukala, nebyla ochotna splnit požadavky Bílého baletu. Hráče chtěla jen na hostování s případným doplatkem po sezóně. Každopádně z italského klubu přišla Jamesovi velmi lákavá nabídka.

Jenže podle zdrojů z Kolumbie se o hráče zajímá také Atlético Madrid. A podle tvrzení média Gol Caracol se tato varianta Jamesovi zamlouvá mnohem více, především když zjistil, že to byl trenér Simeone, kdo pověřil klubové vedení, aby sondovalo možnosti možného přestupu.

Španělská média nicméně případný transfer do Atlética podmiňují tím, že se nejprve musí uzavřít přestup útočníka Griezmanna do Barcelony, který se ale poslední dny mírně zamotal.

Real Madrid pak trvá na tom, že klub, který chce Jamese koupit, musí zaplatit 42 milionů eur, tedy částku, která byla stanovena jako výkupní během hostování Kolumbijce v Mnichově.

Letos v létě už Atlético získalo na přestup z Realu Madrid středopolaře Marcose Llorenteho, za kterého zaplatilo 30 milionů a pět dalších ve formě bonusů.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ningviho
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články