Zpět na » Primera Division » Šokující obrat v kauze Griezmann. Proč chce naštvané vedení Atlética, aby se v neděli zapojil do přípravy?

Primera Division - Šokující obrat v kauze Griezmann. Proč chce naštvané vedení Atlética, aby se v neděli zapojil do přípravy?

Šokující obrat v kauze Griezmann. Proč chce naštvané vedení Atlética, aby se v neděli zapojil do přípravy? © skysports.com - Antoine Griezmann

4

Líbilo se

06.07. - Přestup Antoineho Griezmanna z Atlética do Barcelony nabírá pořádné grády a celá operace bude ještě hodně zajímavá. Barcelonský prezident totiž přiznal jednání s francouzským fotbalistou, což se dotklo vedení rojiblancos, které hráče obvinilo z toho, že urazil fanoušky i celý klub a navíc ho vyzývá, aby v neděli nastoupil do přípravy.

Barcelonský prezident Josep María Bartomeu konečně na rovinu prozradil, že azulgranas jednají o příchodu Antoineho Griezmanna, který již dříve oficiálně oznámil, že v Atléticu končí, přestože s ním má pořád platnou smlouvu. Ke schůzce údajně mělo dojít tento týden, ve čtvrtek. Jenže takové prohlášení hodně namíchlo direktivu Atlética. Důvod? Hlavně ten, že určitě nešlo o první schůzku a proto nelenilo a okamžitě vydalo k celé záležitosti prohlášení, v němž uvádí toto:

14. května oznámil Griezmann řediteli Gil Marínovi, trenérovi Simeonemu a Andreovi Bertovi své rozhodnutí opustit klub na konci sezóny. Pár dní po tomto střetnutí se Atlético dozvědělo, že Barcelona a hráč už dospěli k dohodě v březnu, konkrétně několik dní po naší čtvrtfinálové odvetě Ligy mistrů s Juventusem. O podmínkách smlouvy dokonce jednali už od února."

Co se týče uvedené čtvrteční schůzky prezidenta Barcelony, potvrzujeme, že ředitel Atlética (Gil Marín) a Barcelony (Óscar Grau) se skutečně sešli, na žádost Barcy. Grau na ní požadoval odložení platby výkupní klauzule, která se 1. července změnila z 200 milionů na 120 milionů eur. Naše odpověď byla pochopitelně zamítavá, neboť to považuejme za urážku hráče a barcelonského klubu vůči fanouškům Atlética a celému klubu."

Jako následek toho Atlético Madrid požaduje po Griezmannovi, aby plnil povinnosti, kterému vyplývají ze smlouvy a nastoupil v neděli do přípravy týmu společně se svými spoluhráči," reagoval klub na skutečnost, že má fotbalista platnou smlouvu do roku 2023.

Prostřednictvím tohoto prohlášení chce Atlético vyjádřit maximální opovržení k chování Griezmanna a zejména Barcelony, která se snažila přimět hráče vypovědět smlouvu s Atléticem v období sezóny, kdy hrál klub o všechno. Nejen dvojzápas Ligy mistrů s Juventusem, ale bojoval i o titul právě s Barcelonou. Považujeme to za narušení chráněného období, v němž je zakázáno jednat s hráči."

Jak vidno kauza Griezmann bude asi ještě hodně zajímavá...


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Reekwon - 06.07. Odpovědět

Opravdu šokující obrat Smajlík 2 Atlético je nasrané, že po roce se stejně rozhodl odejít a chovají se jak děti. Byli s Griezmannem v kontaktu i minulý rok a nikdo nic nahlašovat nechtěl, protože Griezmann zůstal, nyní už je jasné, že odejde a najednou je problém. Dělají to všechny týmy, že nejdříve kontaktují agenta, aby vůbec věděli, jestli se mají zaměřit na vyjednávání s klubem. Myslíte si snad, že Real nejdříve zdvořile kontaktoval Chelsea? Pěkný hovno, takhle to nefunguje. PSG kontaktovalo..

Reekwon
Reekwon - 06.07. Odpovědět

..velice zdvořile Barcelonu, že chtějí Neymara? Pěkný hovno, Neymar se po turné objevil v Barceloně a přinesl šek Smajlík 2

Reekwon
balmain - 06.07. Odpovědět

Tak ferovej a tradiční klub jako Barcelona by tohle nikdy nedělal!! Ten staví jen na odchovancich Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13

balmain
pevss - 06.07. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis, velmi spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

pevss
Cornero - 06.07. Odpovědět

Plne jsem na strane Atletica a beru i jejich argumenty. Neni prece mozne aby v prubehu sezony primej konkurent oslovoval moje hrace a domlouval si s nimi prestup kdyz ja s nima bojuju o trofeje. Doufam ze za tohle prijde trest aby to odradilo dalsi bohate kluby aby narusovaly soutez

Cornero
Zedman - 06.07. Odpovědět

Už loni s tím demetem předvedli úplně to samé a AM je varovalo, teď by měla přijít stížnost na UEFA. Nejvtipnější je že na to ty socky z Cirkusu ani nemají prachy Smajlík 3

Zedman
cukr - 06.07. Odpovědět

Sám si cirkusák

cukr
nonipe - 06.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

nonipe

Však co já bych dal nevím co za to, aby Bartolomeu a i Valverde odprejskli. Dělají akorát ostudu. Zlatej Laporta s Pepkem.

Messi777

Zasrana Barcelona.. Jak já ji nesnáším.. Muli by dostat Ban na 30 let alespoň

CFCvirinho
Reekwon - 06.07. Odpovědět

Bože ovládej se, je ti jedenáct? Smajlík 2

Reekwon

Takové jednání je u Barcelony normální.

george6454
Panyny - 06.07. Odpovědět

Běžný praktiky v Barceloně. Ještě máme v živé paměti, jak to bylo s Coutsem. Dno.

Panyny
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články