Zpět na » Primera Division » Další tři hráči na odchodu z Realu Madrid

Primera Division - Další tři hráči na odchodu z Realu Madrid

Další tři hráči na odchodu z Realu Madrid © sport.es - Dani Ceballos

1

Líbilo se

05.07. - Čistka v Realu Madrid jede dál na plné obrátky. Do začátku letní přípravy sice Bílému baletu ještě pár dní zbývá, nicméně do té doby by chtěl mít trenér Zidane kádr co nejvíce zredukovaný. V nejbližších dnech by ho měli opustit další tři fotbalisté.

Real Madrid urgentně uvolňuje místo v kabině. Počet hráčů pod smlouvou v kritickém okamžiku dosáhl počtu téměř čtyřiceti jmen a to je položka, s níž muselo vedení urychleně něco dělat. Za poslední týden sice odešli hned tři hráči, z jejichž přestupů Real vytěžil skoro 100 milionů eur, ale je to pořád málo.

Proto vedení bez přestávky pracuje na tom, aby se soupiska co do objemu co nejrychleji přiblížila číslu 23 nebo 24, jak si to představuje francouzský kouč. Ještě do konce týdne by proto mohli odejít hned tři hráči.

Prvním z nich je Dani Ceballos. Ten nemůže přijít Zidanovi na jméno a platí to i obráceně. Zizou s čerstvým evropským šampionem kategorie do 21 let nepočítá a Dani si hledá nové angažmá. Ačkoliv v jeho případě létala jména jako AC Milán, Arsenal či Sevilla, nejblíže dohodě je podle deníku AS s Tottenhamem. Manažer Pochettino je s Ceballosem v neustálém kontaktu a zřejmě ho přesvědčil tomu, aby zvolil za další působiště právě Spurs," uvádí deník. Ceballos ale chce z Madridu v každém případě odejít jen na hostování, ne na přestup. Nechce si zavřít dveře do Realu, v němž, jak doufá, ještě někdy v budoucnu bude triumfovat.

Velmi blízko novému angažmá je i levý obránce Sergio Reguilón. Po nákupu Ferlanda Mendyho je objev minulé sezóny, vzhledem k setrvání Marcela, mimo hru. Proto přijal nabídku Sevilly, ke bude rok hostovat. Paradoxně pod trenérem Lopeteguim, který ho vedl v úvodu minulé sezóny, byť největší herní vytížení zažil pod jiným koučem - Solarim. Sevilla chtěla zanést do smlouvy opci na přestup, ale to Real odmítl.

Sergio Reguilón

Třetím borcem, který má jednu nohu pryč z klubu je křídelník Lucas Vázquez. Toho chce londýnský Arsenal, který už začal s Realem jednat. Cena operace by se mohla uzavřít na 35 milionech eur. 32 ve formě pevné částky a 3 miliony by Real získal na bonusech. Zidane s hráčem mluvil a vysvětlil mu, že s příchody Joviće, Rodryga by asi neměl moc šancí si zahrát.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pevss - 06.07. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis, velmi spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

pevss

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

lushaipi
Ministr - 05.07. Odpovědět

Nikde ani slovo o Copa America.

Ministr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články