Zpět na » Primera Division » Jak může Barcelona stlačit dolů přestupovou sumu za Griezmanna?

Primera Division - Jak může Barcelona stlačit dolů přestupovou sumu za Griezmanna?

Jak může Barcelona stlačit dolů přestupovou sumu za Griezmanna? © depor.com - Antoine Griezmann

1

Líbilo se

03.07. - Odhalení velkého přestupu se blíží. Barcelona by podle některých informací měla představit útočníka Antoineho Griezmanna v průběhu příštího týdne. Francouzský fotbalista má sice namířeno z Atlética na Camp Nou, nicméně k uzavření celého obchodu s katalánským klubem ještě pár kroků schází.

Antoine Griezmann už s předstihem oznámil, že letos v létě Atlético Madrid opustí. Ředitel rojiblancos Gil Marín pak upřesnil, že by jeho další kroky měly směřovat do Barcelony.

Té se navíc zlepšily podmínky k uskutečnění transferu, když 1. července značně spadla výkupní klauzule hráče podle dodatku ve smlouvě z 200 milionů eur na 120.

Jenže ani tak nemá v plánu Barcelona okamžitě uhradit zmíněnou sumu a má snahu vyjednávat. Podle odborníka na fotbalový trh, novináře Duncana Castlese se má situace následovně:

Barcelona chce prodávat hráče a jednou z možností, jak navýšit rozpočet je i prodej pravého obránce Nelsona Semeda, který je nespokojený s herním vytížením," napsal v Daily Star Castles.

Místo něj by mohl do Barcelony přijít Dani Alves, jemuž skončila smlouva v PSG a který by zde mohl podepsat kontrakt na dva roky. Barcelona by chtěla zahrnout Semeda do operace s Griezmannem. Obránce si cení na 50 milionů eur a počítá, že takovou částku by Atlético odečetlo od 120 milionů za Griezmanna," uvádí dále.

Nelson Semedo

Atlético má ale podle Castlese na celou záležitost trochu odlišný pohled. Jednak se Atléti domnívají, že by Barcelona měla zaplatit vyšší sumu než 120 milionů eur, vzhledem k tomu, že se s hráčem domluvila ještě předtím, než vstoupila v platnost snížená hodnota výkupní klauzule. A pak Semeda cení na mnohem nižší částku, jen na 30 milionů eur."

Každopádně se zdá, že dohoda mezi Atléticem a Barcelonou je blízko, neboť včera server L´Equipe informoval o tom, že Barcelona chce Griezmanna představit fanouškům 11. července. Tedy zhruba za týden...


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vekema - Včera 23:19 Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vekema
balmain - 03.07. Odpovědět

další odchovanec do základu

balmain

Proc si neymar mysli ze prestoupi kdyz kupujou antoana?pls o vysvetleni Smajlík 5

BlueFor16years
F4BRE - 03.07. Odpovědět

Nemáme zdvojenýho levýko beka, tak pro jistotu pustíme ještě nadějnýho pravýho pryč ? Nesmysl

F4BRE
cukr - 03.07. Odpovědět

Semwdo za 30 mil €. Trošku vtip při dnešních cenách. A výkupka je výkupka.

cukr

To možná ano, ale 50 je trochu moc, když za 50 šli Bissaka nebo Mendy Smajlík 3 . Jestli se nechá atletico takhle natáhnout, tak jsou dementi. Smajlík 5

Big_Benz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články