Zpět na » Primera Division » Prezident La Ligy proti Neymarovi: Nechci, aby se vrátil

Primera Division - Prezident La Ligy proti Neymarovi: Nechci, aby se vrátil

Prezident La Ligy proti Neymarovi: Nechci, aby se vrátil © FotbalPortal.cz - Neymar a Javier Tebas

2

Líbilo se

01.07. - Ačkoliv nové a nové informace spíše přibližují odchod Brazilce Neymara z Paris SG realitě, jedna vysoce postavená osoba, jíž není nikdo jiný, než prezident La Ligy Javier Tebas, neváhá veřejně prohlásit, že se mu návrat hráče s nevalnou pověstí zpět do španělské ligy vůbec nelíbí.

Nejprve mělo Paris St. Germain skálopevně trvat na tom, že svoji velkou hvězdu, Brazilce Neyamara zpět do Barcelony, odkud ho v roce 2017 za drahý peníz kupovalo, jednoduše nepustí. Pak už se vyrojily první náznaky, že by se transfer teoreticky mohl uskutečnit, když byla oznámena cena celé operace. A byť ji pařížský klub ohodnotil na nedostupných 300 milionů eur, přeci jen šlo o nepatrný posun vpřed. V průběhu minulého týdne dokonce různé plátky ve Francii publikovaly zprávu o tom, že PSG je ochotno jednat a bude mu nakonec stačit i 222 milionů eur, nebo částka přesahující 100 milionů eur a hráčská kompenzace v podobě dvou top fotbalistů k tomu.

Přestup Neymara do Barcelony už proto najednou tak neuskutečnitelně nevypadá. Nicméně prezident španělské nejvyšší soutěže La Ligy Javier Tebas tímto přestupem příliš nadšený není. Ačkoliv po odchodu Neymara a loňském přestupu Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu hodně lamentoval, jak to finančně poškodí španělskou ligu, nyní by si rozhodně nepřál, aby se brazilský útočník vrátil zpět do Barcy.

Byl bych raději, kdyby Neymar do La Ligy nepřišel, protože není dobrým příkladem. Kdyby se choval lépe...Možná je to skvělý hráč, ale hodně důležité je i chování, které my jako celá soutěž propagujeme," poznamenal Tebas.

Chceme, aby do La Ligy chodili ti nejlepší hráči, ale v případě Neymara a jeho chování by nakonec bylo hlavní téma jenom jestli udělal tohle nebo támhleto. Stálo nás to hodně práce, abychom udržely určité hodnoty a nechceme tuto image měnit."

Tebas ještě poznamenal, že pokud by Neymar přišel, musela by Barcelona ze svého kádru nějakou hvězdu určitě uvolnit. Aby splnila regule Finančního Fair play, musela by nějakého hráče pustit. Záleželo by na celkové ceně operace."


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

travfecma

.....abychom udželY určité hodnoty ......L Smajlík 13 L fandímbarceloně Smajlík 2

TuffGong
Lazar - 01.07. Odpovědět

Tak nejvíc LaLigu poškozují otřesní rozhodčí. Ale to se týpkovi moc řešit nechce

Lazar

A co s tim udela.vyhaze je? A piskat Vam budou sloni ,či co?

BlueFor16years
Azhus - 01.07. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Azhus
Cornero - 01.07. Odpovědět

co se s tim da delat? Proskolovat je, ohodnocovat je na zaklade vykonu, udelat jim konkurenci tim ze pritahne kvalitu z jinych lig..je to stejny jako v jinejch profesich..mzdy rozhodcich nejsou az tak velka cast nakladu ale hru ovlivnuji stejne jako samotni hraci

Cornero
Lazar - 02.07. Odpovědět

Má smysl to tomu dítěti vysvětlovat?

Ve španělsku jsou dlouhodobě velmi špatní rozhodčí, dokonce bych se nebál říct že i češi pokud pískají rovinu (málokdy) jsou o dost kvalitnější

Lazar
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články