Zpět na » Primera Division » Barcelona prodala Denise Suáreze

Primera Division - Barcelona prodala Denise Suáreze

Barcelona prodala Denise Suáreze © as.com - Denis Suárez

0

Líbilo se

01.07. - Barcelona včera oznámila prodej dalšího hráče. Denis Suárez odchází do Galície, kde bude oblékat dres Celty Vigo. Tento transfer, který je vyčíslen na 12,9 milionů eur (plus bonusy ve výši 3,1 milionů), pomohl katalánskému klubu k dosažení požadované finanční bilance z uplynulého účetního období.

Přestup záložníka Denise Suáreze pryč z Barcelony se připravoval celý uplynulý týden. Až o víkendu ale začalo být jasné, že klubem, kam barcelonský fotbalista zamíří, bude Celta Vigo. Klub, odkud v roce 2011 odcházel do Manchesteru City jako talentovaný mladík.

O Suáreze se ale zajímala také Valencia, kde ho velmi chtěl trenér Marcelino, který ho dobře zná z dřívějšího společného působení ve Villarrealu. Nicméně Celta nakonec nabídla hráči lepší podmínky, svoji roli sehrála i možnost vrátit se "domů".

Denis v době, kdy hrál za mládežnické výběry Celty

Suárez bude v galícijském klubu druhým nejlépe placeným fotbalistou za hvězdou Iago Aspasem. Zároveň je nejdražší posilou v dějinách klubu. Doposud utratil klub nejvíc v roce 2000 za příchod Brazilce Catanhi (15 milionů eur). Denis stál klubovou pokladnu 12,9 milionů eur a dalších 3,1 získá Barca formou bonusů.

Denis se po příchodu z Manchesteru v roce 2013, odkud ho klub kupoval do svého B týmu, nikdy naplno v kádru azulgranas neprosadil. Postupně hostoval v Seville, Villarrealu a naposledy letos na jaře v Arsenalu.

Barcelona díky dřívějším transferům Alcácera (23), Gomese (25), Cillessena (35), Cardony (2,5) a Cucurelly (2) dokončila finanční rok 2018-19 s finanční bilancí, která odpovídá požadavkům FFP.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

cageschren
Reklama
Reklama
Nejnovější články