Zpět na » Primera Division » Manchester City má nepřímo v rukou osud barcelonského útočníka

Primera Division - Manchester City má nepřímo v rukou osud barcelonského útočníka

Manchester City má nepřímo v rukou osud barcelonského útočníka © as.com - Ousmane Dembélé

1

Líbilo se

26.06. - Dnešní vydání německého plátku Bild přineslo zajímavou informaci. Jde o možný přestupu útočníka Manchesteru City Leroye Saného. Její výsledek a případný (ne)zdar se ale nepřímo dotýká i barcelonského forvarda Ousmaneho Dembélého. Ten by mohl totiž případně skončit v Bayernu.

Že to na první pohled nedává smysl? Jen zdání. Hlavní roli v celé operaci totiž hraje mladý Němec Leroy Sané. Po něm mocně touží Bayern. Zatím ovšem marně. 23letý hráč pod manažerem Guardiolou letos nedostával tolik herního prostoru, jaký by si přál. Jenže španělský stratég se ostře ohrazuje proti možnosti pustit fotbalistu zpět do Bundesligy, konkrétně do Bayernu Mnichov.

Jestli ale bavorský klub dostane od Manchesteru košem, prý se poohlédne v kádru Barcelony. Zajímá ho někdejší hvězda německé nejvyšší soutěže Ousmane Dembélé, který zářil v dresu konkurenčního Dortmundu. Barca sice opakovaně prohlásila, že je francouzský útočník neprodejný, jenže situace může vykrystalizovat tak, že po příchodech Griezmanna a případně i Neymara bude ofenziva azulgranas hodně našlapaná a vedení navíc bude nuceno vyinkasovat nějaké finanční prostředky z prodeje svých top hráčů.

Dokonce to může být samotný Dembélé, který požádá o uvolnění z mužstva. Ačkoliv v Bundeslize předváděl skvělé výkony, všichni si také pamatují, jak si vytrucoval svůj přestup do Barcelony. Na to ale v Bayernu nekoukají, u jeho vedení převažuje sportovní stránka. Bundesligový celek potřebuje posílit kraje útoku, které po odchodech Ribéryho a Robbena hodně osiřely.

Bild dokonce nadhodil částku, za kterou by mohl Dembélé opustit Camp Nou. Stačilo by prý nějakých 90 milionů eur...


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

fulvacock
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články