Zpět na » Primera Division » Další přestup na obzoru? V Miláně jsou optimisté, Real to tak slavně nevidí

Primera Division - Další přestup na obzoru? V Miláně jsou optimisté, Real to tak slavně nevidí

Další přestup na obzoru? V Miláně jsou optimisté, Real to tak slavně nevidí © depor.com - Dani Ceballos

0

Líbilo se

24.06. - Dalším hráčem, který by mohl po Marcosovi Llorentem opustit řady madridského Realu je záložník Dani Ceballos. Hráč, který opět po dvou letech poutá pozornost svými výkony na EURO jednadvacítek, je v hledáčku milánského AC. Nicméně zatím je problém ohledně placení.

Dani Ceballos přestupoval do Realu Madrid v roce 2017. Jako nejlepší hráče EURO 21. Teď se na šampionátu této kategorie ukazuje znovu v dobrém světle a na spadnutí je jeho další přestup. Pravděpodobně do Itálie.

Letos pátý celek Serie A AC Milán má zájem. Velký zájem. Minulý týden dokonce do hlavního španělského města přijela delegace v čele s bývalým hráčem rossoneri Paolem Maldinim, jenž je novým sportovním ředitelem klubu. Ten hýřil po setkání s představiteli Realu optimismem. Jenže stejný pocit možná neměli zástupci Bílého baletu.

Ačkoliv se jednalo hned o několika hráčích - Kovačić, Nacho, Odegaard, Mayoral, hlavním tématem byl Ceballos.

Jenže Milán má prázdnou pokladnu a to je při nákupech značný problém. Ceballose by sice rád získal, ale pouze na hostování. Navrhl madridskému klubu dokonce dvouleté, s tím, že během té doby bude hradit celý hráčův plat. Ten činí pro představu kolem 4 milionů eur ročně. V roce 2021 by tuto sumu odečetlo od přestupové částky, která by byla stanovena ve smlouvě.

Na takovou alternativu ale Real nemíní přistoupit. Hráče si totiž cení na 50 milionů eur a jeho prioritou je v tuto chvíli prodávat, aby trochu srovnal účetní bilanci po velkých nákupech, které ho stály skoro 300 milionů eur. Navíc se o Ceballose zajímají i jiné kluby, řeč byla hlavně o Tottenhamu


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

adelstil
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články