Zpět na » Primera Division » Buďte v klidu, přijdu, píše Neymar svým spoluhráčům

Primera Division - Buďte v klidu, přijdu, píše Neymar svým spoluhráčům

Buďte v klidu, přijdu, píše Neymar svým spoluhráčům © sport.es - Neymar

5

Líbilo se

23.06. - Je ho všude plno. Ostatně jako každé léto. Loni se v souvislosti s Neymarem mluvilo především kvůli jeho přestupu do Realu Madrid, letos se plní stránky novin a internetu zejména kvůli jeho potencionálnímu přesunu, či spíše návratu, zpět do Barcelony. Ačkoliv jsou jednání teprve na začátku, pokud vůbec začala, sám fotbalista je naprosto v klidu a věří, že nakonec změní dres.

Tohle fanoušci Barcelony vydýchávali dlouho a mnozí ještě dodnes Neymarovi neodpustili. V srpnu 2017 došlo jeho koketování s Paris St. Germain až tak daleko, že bohatý šejk uvolnil peníze na jeho přestup a Neymar šel za novou výzvou do Francie. Postaral se tak o rozpad jedné z nejproduktivnějších útočných formací fotbalové historie MSN.

Nyní, po dvou letech, kdy sice s týmem PSG triumfoval na domácí scéně, ale v Lize mistrů to byl propadák, zatoužil po návratu zpět na Camp Nou, kde byl tolik zbožňován a kde se mu tolik dařilo.

Uskutečnění této transakce ale nebude nijak snadné. Pokud v roce 2017 muselo PSG zaplatit 222 milionů eur, pak s odstupem dvou let si ho cení na rovných 300. Takovou sumu Barcelona nemůže zaplatit, pokud by tedy do operace nezapojila jako protihodnotu své hráče.

Ať tak či tak, Neymar je evidentně stejně přesvědčen o tom, že celá transakce dobře dopadne a on se na začátku nové sezóny převlékne do dresu azulgranas. To, že je v permanentním kontaktu s ostatními členy kabiny Barcy, zejména s Messim, Suárezem a Piquém, není žádná novinka. Podle serveru sport.es měl dokonce uklidnit své spoluhráče, že se přestup povede. „Buďte v klidu, přijdu," měl podle zmíněného zdroje napsat svým spoluhráčům.

Aktuálně se všichni tři bývalí členové slavné formace nachází v Brazílii. Messi je s národním týmem Argentiny v Porto Alegre, Suárez s Uruguayí v Rio de Janeiru, kde bojují o trofej jihoamerického šampiona. Zraněný Neymar, který nemohl nastoupit za reprezentaci Kanárků, je momentálně v Sao Paulu.

Návrat Neymara do Barcy by uvítali i jeho spoluhráči z národního týmu Coutinho a Arthur. „Hrát s Neymarem je neuvěřitelné. Je to hvězda. Nevím, co se stane, ale vždycky mi říkali, že hrát s ním, je velké potěšení," řekl Coutinho. „Samozřejmě by se mi to líbilo, kdyby se vrátil. Je to skvělý hráč. A nelíbilo by se to jenom mě, ale všem. Čím víc skvělých spoluhráčů v týmu, tím lépe," míní Arthur.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

adelstil
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články