Zpět na » Primera Division » Proč Coutinho odmítá přestup do Manchesteru United? A bude se díky tomu smát třetí vzadu?

Primera Division - Proč Coutinho odmítá přestup do Manchesteru United? A bude se díky tomu smát třetí vzadu?

Proč Coutinho odmítá přestup do Manchesteru United? A bude se díky tomu smát třetí vzadu? © marca.com - Philippe Coutinho

6

Líbilo se

19.06. - Tak kde nakonec bude příští sezónu hrát Brazilec Philippe Coutinho? Zůstane v Barceloně? Možná. Nabere zpětný kurz směr anglická Premier League? Ani to není vyloučeno. Ovšem jednu jistotu už měl brazilský fotbalista vyslovit. Nikdy prý nepůjde do Manchesteru United. Ale proč?

Situace Philippeho Coutinha v Barceloně je dostatečně známá. Nejdražší posila historie klubu nenaplnila za 18 měsíců očekávání do něj vkládaná. Navíc si to rozházel u fanoušků. A jelikož se Barcelona chystá v létě posilovat, do útočné linie se počítá s Griezmannem a naposledy vyplul na povrch i eventuální příchod Neymara, bylo by ideální variantou utržit nějaké miliony eur. A proč ne právě z prodeje Coutinha.

Ten měl sám poznamenat že jeho poslední sezóna nebyla dobrá a chce z Barcelony odejít. A přesto, že se mu nedařilo podle očekávání, je o něj pořád velký zájem.

V Premier League byl spojován s možným návratem do Liverpoolu, který byl ale experty rychle zavrhnut. Mnohem reálněji se pak jevil případný transfer do Manchesteru United.

Ovšem britská média informovala o tom, že na Old Trafford by Philippe Coutinho nikdy nešel. Proč? Jednoduše z respektu ke svému bývalému klubu. A nic na tom nezměnilo ani chování fans Liverpoolu při vzájemném souboji s Barcelonou v letošním semifinále Ligy mistrů, kdy na brazilského fotbalistu pískali, neboť mu ještě neodpustili přestup na Camp Nou.

Coutinho bere Manchester United jako úhlavního rivala Reds a proto by nikdy neposílil jeho řady.

Největší šance se tak teoreticky přisuzují Chelsea. Ovšem ta má od vedení FIFA aktuálně zakázány přestupy kvůli porušení regulí při přestupech nezletilých hráčů v minulosti. Čeká se nyní na rozhodnutí nejvyšší sportovní arbitráže TAS, k níž se Blues odvolali, ale do té doby, než vynese rozsudek, platí stávající trest. A pokud TAS londýnský klub neosvobodí, mohou si na Stamford Bridge nechat na Coutinha a jiné posily zajít chuť.

Coutinho má dva agenty, kteří mají velmi dobré vztahy s Chelsea, udělali spoustu přestupů do tohoto klubu. Podle informací by sám hráč upřednostňoval Chelsea před Paris St. Germain. Ovšem nejprve musí Chelsea zbavit trestu, jinak k žádnému přestupu nedojde," uvedl expert na přestupy Duncan Castles.

Na druhou stranu nedává moc smysl, že by dal Abramovič za jednoho hráče takovou sumu a navíc ještě hradil jeho astronomický plat, přitom se chystá klub prodat."


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

getfmostli
Redsss - 19.06. Odpovědět

Som rad ze sa takto zachoval u nás ho už nechcem ale v MU by som ho tiež nechcel vidieť Smajlík 7

Redsss

To je blbá výmluva .... Prý z respektu k bývalému klubu .... Ať si tam zůstane kokot, na něj Ole určitě není zvědavý Smajlík 11

pavelprvni
COKO - 19.06. Odpovědět

Smajlík 2

COKO
Azhus - 19.06. Odpovědět

Ubrečenec je salty z toho že někdo odmítl jeho oblíbený klub tak mu začne nadávat

Azhus
Wazz - 20.06. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 United o toho křivýho zmrdečka ani zájem nikdy nejevil..bulvárni sračky..fandímbarceloně by se měl spíš zmínit jak se daří tomu vašemu skurvínkovi na Copa America.. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz

Dari sa mu asi tak ako MU Smajlík 3

biobioBB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články