Zpět na » Primera Division » Trenér Barcelony by akceptoval prodej svého chráněnce. Pokud přijde super nabídka

Primera Division - Trenér Barcelony by akceptoval prodej svého chráněnce. Pokud přijde super nabídka

Trenér Barcelony by akceptoval prodej svého chráněnce. Pokud přijde super nabídka © thesun.co.uk - Ivan Rakitić

4

Líbilo se

14.06. - Z prodeje chorvatského záložníka Ivana Rakitiće by mohla Barcelona vytěžit nemalé finanční prostředky. Doposud ale jeho případný transfer ven z klubu blokoval jasný nesouhlas trenéra Ernesta Valverdeho, který ho považoval za nepostradatelného. Teď se ale situace měla změnit.

Ernesto Valverde nechtěl o odchodu svého oblíbence ani slyšet. Jeho setrvání v kádru si podmiňoval. Jenže na schůzce s prezidentem klubu Bartomeuem, a členy sportovní sekce Abidalem a Segurou, která proběhla v uplynulých dnech a na níž se řešily případné odchody hráčů, byl zřejmě Valverde pořádně zpracován.

Rozhlasová stanice Cadena SER totiž informovala o tom, že barcelonský trenér už na přítomnosti Ivana Rakitiće v Barceloně netrvá. Alespoň ne tak rezolutně. Souhlasil totiž s tím, že pokud přijde velmi výhodná nabídka, která se neodmítá, dá transferu hráče, jenž patřil pod jeho taktovkou k těm nejvytěžovanějším, zelenou.

Loni za Rakitiće nabízelo PSG zhruba 90 milionů eur, ale vedení i hráč tuto nabídku odmítli. Podobnou sumu ale letos za Rakitiće těžko někdo dá. Přeci jen už je mu 31 let a smlouva mu skončí za dva roky. Vedení mu zatím novou nenavrhlo.

Navíc Rakitić je v Barce spokojený a nehodlá se z ní stěhovat. A to ani přesto, že do zálohy přišel Frenkie de Jong, který by se mohl stát jeho velkým konkurentem.

Britský The Sun zmiňuje zájem Manchesteru United, který by prý byl ochoten zaplatit 40 milionů liber, tedy nějakých 45 milionů eur. Ole Gunnar Solskjaer by rád Rakitće použil jako náhradu za odcházejícího Andera Herreru. Barcelona si ale i tak představuje asi větší kompenzaci...


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

becentmo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články