Zpět na » Primera Division » Sergio Ramos chystá svatbu roku. Koho ale madridský kapitán překvapivě nepozval?

Primera Division - Sergio Ramos chystá svatbu roku. Koho ale madridský kapitán překvapivě nepozval?

Sergio Ramos chystá svatbu roku. Koho ale madridský kapitán překvapivě nepozval? © marca.com - Sergio Ramos

2

Líbilo se

13.06. - Velká událost se chystá na tuto sobotu. V Seville se totiž bude ženit kapitán Realu Madrid Sergio Ramos, který si bude brát svoji dlouholetou partnerku Pilar Rubio, s níž už má tři potomky. Na celou slávu je pozváno nespočet VIP hostů. Jen jeden mezi nimi nečekaně schází.

Sergio Ramos se konečně rozhodl, že do toho praští. V sobotu se rozloučí se svobodou a zaváže se ke slibu manželskému. Bere si dlouholetou partnerku Pilar Rubio, s níž už má tři děti a tak mnohé překvapí fakt, že je Ramos ještě pořád svobodný.

Celá akce bude probíhat ve velkolepém stylu. Španělská média se dokonce nebojí použít označení "svatba roku". Odehraje se v nejslavnější sevillské katedrále. Kvůli tomu se nechal Ramos před dvěma týdny tajně pokřtít.

Svatby se zúčastní přes 500 hostů. Mezi pozvanými celebritami jsou i takové ikony jako David Beckham se svojí manželkou Victorií, stoper Barcelony Gerard Piqué s Shakirou, Luka Modrić, Zinedine Zidane, Jordi Alba, Sergio Busquets, Fernando Hierro, Ronaldo Nazario, Roberto Carlos či Vicente del Bosque.

Kvůli nedávnému infarktu se svatby nebude moci zúčastnit brankář Iker Casillas a vzhledem k onemocnění rakovinou ani jeho partnerka Sara Carbonero.

Nejvíce se ovšem média pozastavují nad absencí útočníka Juventusu Turín Cristiana Ronalda. Ten se měl loni, právě při přestupu do italského klubu, s madridským kapitánem rozkmotřit a proto zřejmě není mezi pozvanými hosty.

Megalomaský rozsah akce dokládá fakt, že si Ramos zaplatil koncert skupiny AC/DC. Stálo ho to 89.000 liber.

Výstředností je i to, že pozvaní hosté budou muset mít vytetovaného jednorožce, přesně podle instrukcí na pozvánce. Jinak se na obřad nedostanou.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

becentmo
Ministr - 13.06. Odpovědět

Komedie. Měl pozvat Balea. Sice by nemluvil, ale co no.

Ministr

Ale rozhodcu nepozve ani jedneho pritom ho kazdorocne obdaruvavaju tolkymi kartami Smajlík 2

YNWA1892
F4BRE - 13.06. Odpovědět

Panebože tohle je jinej vesmír Smajlík 2

F4BRE

Casillasove rodine preji hodne zdravi.

BeckhamKakaZidane
Reklama
Reklama
Nejnovější články