Zpět na » Primera Division » Tři hráči, kteří by mohli dostat Neymara do Barcelony

Primera Division - Tři hráči, kteří by mohli dostat Neymara do Barcelony

Tři hráči, kteří by mohli dostat Neymara do Barcelony © as.com - Neymar

3

Líbilo se

03.06. - Barcelona a Neymar. Toto spojení se znovu začíná poslední dobou dostávat do módy. Mluví se o něm. Nahlas se o něm spekuluje. Byť je teoreticky pořád ještě na míle daleko jeho uskutečnění, hledají se cesty, jak brazilského fotbalistu dostat na Camp Nou.

Barcelona ale nemá trumfy v ruce. Nemůže zaťukat na dveře pařížského klubu, tak jako to udělal před dvěma roky on a zaplatit stanovenou sumu, po jejímž uhrazení by byl hráč volný. V Ligue 1 výkupní klauzule u hráčů neexistují. Smlouvu má Neymar do roku 2022 a tak není z pohledu PSG co řešit.

Jiná situace by ovšem nastala ve chvíli, kdyby Neymar vyvinul takový nátlak, že chce Paříž opustit, že by se šejkové rozhodli akceptovat jeho naléhání a jednat o hráčově odchodu. V ten moment by začala Barcelona jednat. Nejprve interně, kdy by se rozebrala tato varianta s realizačním týmem a pak i u kulatého stolu s pařížskými protějšky.

Cena hráče by byla bezpochyby závratná. PSG by chtělo na transakci hodně vydělat. Nicméně Barca má v rukou argumenty, aby ji dokázala o mnoho milionů snížit. Paris Saint Germain se totiž již v minulosti ucházelo hned o tři fotbalisty ze současného kádru Barcy. A zájem o ně trvá...

Ousmane Dembélé

Francouzský útočník je velký talent a fanoušci by ho rádi v týmu přivítali v očekávání, jaké parády rozjede se svým kolegou z reprezentace Kylianem Mbappém. Navíc by určitě mohl počítat s požehnáním trenéra Tuchela, který nedávno prodloužil smlouvu a vedl ho v Borussii Dortmund.

Philippe Coutinho

O brazilského ofenzivního hráče se PSG zajímalo před několika měsíci. Teď by navíc byla jeho touha podpořena i z druhé strany, neboť Coutinho měl vyslovit přání Barcelonu opustit. Ať už kvůli ne úplně dobré odehrané sezóně nebo pro nesrovnalosti s fanoušky.

Ivan Rakitić

Před rokem byl francouzský klub ochoten zaplatit za chorvatského záložníka celých 90 milionů eur. Operace se nakonec neuskutečnila. Letos by cena Rakitiće byla o trochu nižší. Na jednu stranu hráč marně čeká na novou smlouvu, kterou mu slíbilo vedení, na druhou ho ale trenér Valverde považuje za nepostradatelného. PSG by proto nahrála i změna trenéra, o které se spekulovalo.

Otevřou tito tři hráči cestu Brazilce Neymara zpět do Barcelony?


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
seroli - 06.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

seroli
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články