Zpět na » Primera Division » Raději Pogbu než Neymara. A s Balem opatrně, radí bývalý prezident Realu Madrid

Primera Division - Raději Pogbu než Neymara. A s Balem opatrně, radí bývalý prezident Realu Madrid

Raději Pogbu než Neymara. A s Balem opatrně, radí bývalý prezident Realu Madrid © elespanol.com - Pogba radši než Neymar?

1

Líbilo se

02.06. - Hodně rušné léto čeká na madridský Real. Po zpackané sezóně určitě proběhne velká čistka v kádru Bílého balet. Řada hráčů se bude z klubu poroučet, ovšem další naopak přijdou do kabiny Blancos s cílem vylepšit nedobrou image uplynulého ročníku. Skloňují se různá jména.

Předně je to samozřejmě Eden Hazard, jehož příchod do Realu by se měl definitivně potvrdit nejpozději do dvou týdnů. Nicméně v hledáčku klubového vedení je také záložník Manchesteru United Paul Pogba, kterého chce v týmu trenér Zidane a sám fotbalista by si prý byl ochoten sáhnout na svůj plat.

K jeho přestupu se vyjádřil i bývalý prezident Bílého baletu Ramon Calderón, podle jehož názoru by byl francouzský středopolař hodnotnou posilou, na rozdíl od Brazilce Neymar, jehož možný příchod se také zmiňoval.

Neymar je sice špičkový fotbalista, ale mě se nezdá jao nejlepší posila pro Real Madrid. Zejména kvůli jeho chování v posledních zápasech, které odehrál," namítá.

Jestli by měl Real Madrid koupit Pogbu? Možná. Je to jeden z hráčů, o nichž Zidane prohláil, že se mu skutečně líbí. Ale problémem by asi byly peníze. Náš prezident se totiž rozhodl investovat ohromnou sumu do nového stadionu, přestože už máme fantastický stánek," rýpl si trochu do svého nástupce.

Calderón měl ale potřebu předložit svůj názor na fotbalistu, který by měl s největší pravděpodobností kabinu Realu opustit - Garetha Balea. Je to škoda, co se stalo s Balem. Hodně ho poznamenala zranění. Moc si nerozumí s fanoušky, nemluví španělsky, nedokáže vyjádřit, co si myslí a tak je jasné, že s ním Zidane nepočítá."

Já bych ale byl opatrnější. Raději než prodej, bych volil hráčovo hostování. To by mohlo být řešením. Anglie by pro něj byla teoreticky nejlepším místem. Možná by hostování v Premier League mohlo zvednout jeho sebevědomí a pomoct mu stát se hráčem, který byl předtím."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články