Zpět na » Primera Division » Ramos uklidňoval madridské příznivce: Nechci odejít, chci tu skončit kariéru, klidně budu hrát zadarmo

Primera Division - Ramos uklidňoval madridské příznivce: Nechci odejít, chci tu skončit kariéru, klidně budu hrát zadarmo

 Ramos uklidňoval madridské příznivce: Nechci odejít, chci tu skončit kariéru, klidně budu hrát zadarmo © dailymail.co.uk - Sergio Ramos

2

Líbilo se

31.05. - Zprávy posledních dnů vyvolaly v útrobách Realu Madrid i mezi jeho fanoušky velký humbuk. Vše nasvědčovalo tomu, že napjatý vztah mezi Sergiem Ramosem a prezidentem Florentinem Pérezem vyústí v hráčův odchod. Madridský kapitán měl nabídku z Číny a chtěl odejít, dokonce zadarmo.

Aby celou záležitost uklidnil, rozhodl se Ramos uspořádat tiskovou konferenci a na ní vysvětlit, jak se celá situace má. Ve skutečnosti prý chce v Realu zůstat klidně až do konce své profesionální dráhy. V průběhu týdne to ale vypadalo trochu jinak, když sám prezident klubu prohlásil, že ho Ramos žádal o uvolnění, protože měl nabídku z Číny.

Chtěl bych všechno objasnit. Chci tady zůstat, protože podle mě pochybnosti nepomáhají nikomu. Bylo tady hodně spekulací. Já tady chci zůstat a dokončit tu svoji kariéru. A pokud odejdu, pak chci, aby to bylo hlavní branou, jako vítěz," pronesl Ramos.

Je velký rozdíl mezi tím mít nabídku a chtít odejít. Na povrch vyšly věci, které neměly být veřejné a to mě naštvalo. Proto jsem tady, abych znovu zopakoval, že odejít nechci ani netoužím po lepší smlouvě."

Můj vztah s prezidentem je jako vztah táty a syna, občas dojde k nějakým rozporům, ale ty takový vztah ještě posílí," reagoval na domnělé rozpory mezi ním a Pérezem.

Na sociálních sítích se rovněž hodně řešilo to, že Ramos podobné divadélko sehrál jen kvůli tomu, aby si pomohl k lepšímu platu. S tím, kolik beru v Madridu teď, jsem spokojený. Dlouhou dobu už jsem s Florentinem nemluvil o penězích ani o smlouvě, protože tady chci zůstat. Ekonomické téma mě nezajímá. Pro mě je druhořadé. Pokud přijde nějaký hráč a bude mít vyšší plat než já, nebude mi to vadit. Jsem se svoji smlouvou spokojený."

A jaký má názor na angažmá v Číně v budoucnosti? Jestli půjdu do Číny až skončím někdy v Realu? To nevím. Proč ne? Vždycky jsem tam cítil náklonnost, ale nevím, jestli půjdu do Číny nebo USA."

První velká bublina letošního léta tak rychle splaskla...


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ministr - 31.05. Odpovědět

Náklonnost k Číně a peníze ho nezajímaj. LOL

Ministr

Já mu Teda nevěřím ani slovo

CFCvirinho

ještě rok a pak do Miami za Beckhamem, to by dávalo největší smysl..

barbossaCFC
cukr - 31.05. Odpovědět

Splaskla? Tak jeden mluví tak a druhý tak. Kde je teda pravda?

cukr

Je to kachna nebo si Ramos sere do huby?Kdyz mu Cina nabidne 30 milionu rocne,tak on presto zustane v Realu a bude tam hrat zadarmo? Smajlík 3 Smajlík 5A kazdorocne vlastne ty potencionalni miliony odevzda Realu!? Ten clanek je uplne mimo realitu!

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články