Zpět na » Primera Division » Ramos žádal prezidenta Realu Madrid, aby ho nechal jít zadarmo. Do Číny…

Primera Division - Ramos žádal prezidenta Realu Madrid, aby ho nechal jít zadarmo. Do Číny…

Ramos žádal prezidenta Realu Madrid, aby ho nechal jít zadarmo. Do Číny… © goal.com - Sergio Ramos

1

Líbilo se

28.05. - Minulý týden vybuchla mediální bomba, která vyvolala obavu v řadách fanoušků Realu Madrid. Kapitán mužstva Sergio Ramos údajně spřádá plány na odchod z týmu, za který hraje čtrnáct let. Informace z vysílání španělské televize pak ještě více zabrousila pod povrch. Podle ní totiž Ramos žádal prezidenta Péreze, aby ho nechal jít dokonce zadarmo.

Jsou to hlavně spory s klubovým vedením, jež mají být hlavním motivem Sergia Ramose opustit po tak dlouhé době klub, v němž získal největší úspěchy. Určité neshody vypluly na povrch po prohrané osmifinálové bitvě Ligy mistrů s Ajaxem.

Pokud média ve Španělsku doposud hodnotila pravděpodobnost odchodu Ramose z klubu asi tak padesát na padesát, pak po včerejší zprávě z vysílání španělské televize se poměr výrazně změnil ve prospěch konce hráče na Santiagu Bernabéu.

V pořadu Jugones" totiž zazněla exkluzivní informace, podle níž měl Sergio Ramos hovořit s prezidentem Florentinem Pérezem a sdělit mu svůj úmysl opustit řady Realu. Ovšem nejdůležitější na tom je, že by tak chtěl učinit jako volný hráč.

Ramos by totiž chtěl svoji další kariéru nasměrovat do Číny, kde mu údajně nabízí velmi lukrativní podmínky.

Pérez ale Ramosovi bezprostředně sdělil, že na takovou variantu může rovnou zapomenout. Zadarmo z Realu rozhodně neodejde.

Přišel za mnou do kanceláře a řekl mi, že má zajímavou nabídku z Číny, ovšem dotyčný klub nemůže zaplatit částku za přestup. Na to jsem mu pouze odpověděl, že to nepůjde. Je nepředstavitelné, abychom nechali odejít zadarmo kapitána, navíc by to byl velmi nebezpečný precedens. Vše probíhalo velmi srdečně," uvedl v rozhlasové stanici COPE sám madridský prezident.

Média spekulují nad tím, že tohle ještě víc vyhrotí vztah mezi hráčem a klubem. Postoj klubu je ale jasný - pokud někdo Ramose chce, musí zaplatit za jeho přestup.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 29.05. Odpovědět

Hrozny,takhle si zkurvit karieru. Jako by nemel dost za ty roky.

Baty
Cornero - 28.05. Odpovědět

Nechat ho odejít za rozumnou cenu za odvedené služby je jedna věc ale zadarmo to jsou asi padlí na hlavu..kor do Číny. Tak oni maj miliony eur na jeho plat ale nemaj prachy na jeho přestup? Pár dobrejch sezon ještě odehraje a zkušeností rozdá nepočítaně za míň než 30-40m bych ho Cinanum nepustil. Pocitam ze tolik mu stejne zaplati tak za rok a pul

Cornero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články