Zpět na » Primera Division » Kdo by mohl přijít do Realu Madrid místo Sergia Ramose?

Primera Division - Kdo by mohl přijít do Realu Madrid místo Sergia Ramose?

Kdo by mohl přijít do Realu Madrid místo Sergia Ramose? © dailymail.co.uk - Sergio Ramos

1

Líbilo se

27.05. - Odejde Sergio Ramos z Realu Madrid? Podle španělských médií taková varianta skutečně hrozí a vedení klubu ze Santiaga Bernabéua by na takovou situaci muselo briskně zareagovat. Přivést hráče, který by dokázal plnit podobnou roli lídra, jako dosavadní kapitán.

Odchod Ramose by logicky donutil Real Madrid přivést jiného top stopera. Pro pozici ve středu obrany by Bílému baletu zůstali jen Varane, Militao, Nacho a Vallejo. V tomto obsazení by bylo, se vší úctou, velice riskantní absolvovat náročnou sezónu, zvlášť s přihlédnutím k tomu, že už v té minulé nebyla defenziva Blancos zrovna neprostupná.

Operace to bezesporu nebude jednoduchá a vypadá to, že případné utržené finance z prodeje Ramose by direktiva musela obratem investovat dál. A možná i něco přihodit. Jaké se nabízejí varianty?

Kalidou Koulibaly

Vedení Realu Madrid mělo stopera Neapole na seznamu pro případ, kdyby odešel Raphael Varane. Logicky by se o jeho přestup zajímalo i ve chvíli, kdyby madridskou loď opustil její kapitán. Jenže celá operace by byla asi pořádně nákladná. Neapol si svého hráče cení na 150 milionů eur a Neapol už měla jednu nabídku Bílého baletu odmítnout. Ta činila 90 milionů eur.

Matthijs de Ligt

Bylo by velkým překvapením, kdyby De Ligt, zadák Ajaxu, nakonec skončil v Realu Madrid. Hlavní boj o něj totiž vedou Barcelona s Manchesterem United. Ale jak se říká, když se dva perou, třetí se směje. Každopádně holandský klub by požadoval mnohem nižší sumu než Neapol v případě Koulibalyho. Jenže problémem je agent Mino Raiola, s ním prý Blancos jednat nechtějí.

Virgil van Dijk

Tato alternativa za Ramose je sice nejzvučnější, ale řadí se spíše do kategorie sci-fi. Van Dijk je v tuto chvíli pro Liverpool nepostradatelným hráčem. Jestli za něj před rokem a půl platili Reds 70 milionů liber, pak nyní je jeho cena minimálně o třicet milionů vyšší.

José Giménez

Už v minulosti byl uruguayský zadák Atlética Madrid na radaru Realu. Jenže colchoneros ho po odchodech Godína a Lucase Hernándeze jednoduše nemohou uvolnit. Navíc se jeho cena po poslední renovaci kontraktu vyšplhala ze 60 na 100 milionů eur. Vzhledem k řevnivosti městských rivalů odmítá Atlético s Realem jednat, takže by trvalo na zaplacení právě této sumy.

Další jména...

Seznam potencionálních posil za Sergia Ramose je pochopitelně mnohem širší. Hodně se mluví o obránci Espanyolu Mariovi Hermosovi, na nějž má Bílý balet opci ve výši 7,5 milionů eur. Pak je tu i Slovák Milan Škriniar, který ale nedávno prodloužil smlouvu v Interu Milán. Některé hlasy zmiňují i Rüdigera z Chelsea, existuje i varianta vytáhnout z béčka Javiho Sáncheze.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ponmuscward

de ligt

sonnyblack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články