Zpět na » Primera Division » Ramose bychom nevzali, ani kdyby byl zadarmo, tvrdí zdroj z Liverpoolu

Primera Division - Ramose bychom nevzali, ani kdyby byl zadarmo, tvrdí zdroj z Liverpoolu

Ramose bychom nevzali, ani kdyby byl zadarmo, tvrdí zdroj z Liverpoolu © FotbalPortal.cz - Sergio Ramos

4

Líbilo se

26.05. - V pátek se na internetu objevila informace, podle níž má kapitán Realu Madrid Sergio Ramos touhu opustit angažmá, kde je dlouhých čtrnáct let. Okamžitě se tak vyrojily spekulace, kam by mohl španělský fotbalista zamířit. Na jedno místo to ale určitě nebude.

Sergio Ramos opouští Real Madrid. Nebo měl by opustit...Takové titulky bombardovaly fotbalové fanoušky před několika desítky hodin prostřednictvím španělských serverů, které následně přebraly i další po celé Evropě.

Madridský kapitán je prý nespokojený s tím, jak se k němu chová vedení madridského klubu. Vše se mělo pokazit po prohraném osmifinále Champions League s Ajaxem. Rozhodně mu nemá jít o vylepšení smlouvy, která má platnost až do roku 2022.

Mezi potencionálními zájemci měl být Manchester United, Paris St. Germain, Juventus, samozřejmě i kluby z Číny. Jedno je ale jisté. Ramos se určitě nezabydlí na Anfield Road. Podle zdroje z Liverpoolu ho Reds nechtějí získat. Dokonce ani kdyby byl zadarmo.

„Šance, že by Sergio Ramos hrál za Liverpool je 0,0 procent," citoval liverpoolský zdroj deník Daily Mirror. „A rozhodně s tím nemá nic společného to, co se v minulé sezóně stalo ve finále Ligy mistrů v Kyjevě".

V loňském finále Ligy mistrů totiž po zákroku Ramose musela předčasně odstoupit největší hvězda Liverpoolu Mohamed Salah. Podle lékařů měl navíc Ramos způsobit brankáři Kariusovi otřes mozku, na jehož základě inkasoval dva góly po dvou hrubých chybách. A navíc se kapitán španělského nároďáku moc nemusí s chorvatským zadákem Lovrenem.

„I kdybychom vyhráli trofej a Ramos si s každým hráčem po zápase podal ruku, stejně bychom o něj neměli zájem,"

„Ramos jednoduše nepasuje do profilu hráče, který hledá Jürgen Klopp. Nepodepsali bychom ho ani v případě, že by byl k mání úplně zadarmo."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak to bych se vůbec nedivil, kdyby ho nevzali. Fakt ne.
Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Arrow1356

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ponmuscward

Takovou špínu - to se nedivím. Doufám, že Perez ho nechá brečet jako Ikera, když se na něj vysrál tenkrát.

BeckhamKakaZidane

To plati aj opacne, Ramos nepojde do timu druheho sledu, co nikdy nic nevyhra.

Barbar_Onan
Cornero - 27.05. Odpovědět

to se uvidi v sobotu jestli je to tym co nikdy nic nevyhraje

Cornero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články