Zpět na » Primera Division » Není to Valverdeho chyba, odejdou někteří hráči, bránil trenéra po finálové prohře prezident Barcelony

Primera Division - Není to Valverdeho chyba, odejdou někteří hráči, bránil trenéra po finálové prohře prezident Barcelony

Není to Valverdeho chyba, odejdou někteří hráči, bránil trenéra po finálové prohře prezident Barcelony © goal.com - Ernesto Valverde

0

Líbilo se

26.05. - Ještě před necelým měsícem si Barcelona dělala ambice na treble, teď už ví, že trofej z letošní sezóny bude jenom jedna. K ligovému titulu po kolapsu v Liverpoolu nepřidala tu z Ligu mistrů a po včerejšku ani domácí pohárovou. Katalánci totiž podlehli Valencii 1:2 a uzavřeli sezónu, která bude paradoxně připomínána spíše zmíněnými prohrami, než zaslouženým úspěchem v dlouhodobé soutěži.

Samozřejmě hned po zápase se začalo nahlas mluvit o tom, že trenér Barcelony Ernesto Valverde další neúspěch, což prohra ve finále poháru pro azulgranas určitě je, odnese vyhazovem. Prezident Barcelony ho ale v průběhu týdne potvrdil ve funkci na setkání s první tisícovkou klubových "socios" a ve stejném duchu mluvil i po porážce od Valencie.

Valverde má smlouvu až do konce příští sezóny, takže není třeba ho ve funkci nijak potvrzovat. Dnešní prohra není jeho vina. Ve druhém poločase jsme měli spoustu šancí, ale hraje se na góly," pronesl první muž Barcelony.

Pokud post Valverdeho je podle Bartomeua pevný, tak jisté to prý nemají někteří hráči. Už delší dobu přemýšlíme nad příští sezónou, děláme to tak každý rok. Není teď úplně ideální okamžik vysvětlovat, co se bude dít, ale určitě nastanou novinky. Někteří hráči odejdou," pronesl aniž by byl více konkrétní.

Máme hodně špatné pocity, nebudeme to zakrývat," pronesl trenér Valverde. Nicméně podle něj se dosáhly základní cíle pro letošní sezónu. Raději dojdu do finále a prohraji ho než vypadnout v osmifinále nebo čtvrtfinále, a jesti mi dáte vybrat jestli vypadnout v Lize mistrů ve čtvrtfinále nebo v semifinále, řeknu vám v semifinále."

Valencia má velmi dobré protiútoky, byli vysoce efektivní. My sice hráli na jejich polovině, snadno jsme se dostávali k hranici šestnáctky, ale chyběla nám jiskra, abychom dokončili akce. Při malém nesouladu nám dali první gól a ten druhý z brejku. Ve druhé půli jsme vše vrhli do útoku," zhodnotil barcelonský trenér zápas.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ponmuscward

Nejhorší trenér za posledních x x let. Měli by táhnout oba dva, jak Valverde ta i Bartomeu. Ze současného vedení Barcy je mi na blití.

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články