Zpět na » Primera Division » Překvapení v Madridu: Je Sergio Ramos na odchodu z Realu?

Primera Division - Překvapení v Madridu: Je Sergio Ramos na odchodu z Realu?

Překvapení v Madridu: Je Sergio Ramos na odchodu z Realu? © as.com - Sergio Ramos

5

Líbilo se

24.05. - Podle několika španělských zdrojů může dojít na šokující přestup. Budoucnost Sergia Ramos v Realu Madrid je prý totiž nejasná. Informace mluví o tom, že se kapitán týmu má rozmýšlet nad možným odchodem z klubu v němž už odehrál čtrnáct sezón.

Sergio Ramos zpochybňuje svoji budoucnost v Realu Madrid. Podle zpráv vysílání pořadu španělské televize El Chiringuito zvažuje, jestli bude v klubu pokračovat, nebo si bude hledat angažmá v některém top evropském klubu, které se o něho již zajímaly," vybafl na čtenáře dnešního deníku Marca šokující článek.

Ramos už v minulosti měl odmítnout nabídky Manchesteru United, Paris St. Germain, zmiňuje se i Juventus a pochopitelně i kluby z čínské Superligy.

Proč ale vůbec ikona madridského klubu přemýšlí o svém odchodu? Odborníci mají za to, že s tím má co do činění diskuze s vedením Realu po vyřazení z Ligy mistrů s Ajaxem. Tehdy madridský prezident vyčítal týmu špatný přístup k zápasu i hodně volného času, který hráči dostávají.

Ramos, který do zápasu nenastoupil kvůli trestu, se za mužstvo postavil a řekl madridskému prezidentovi Pérezovi: Za tenhle tým jsem dal všechno, za tenhle znak i za tebe bych se rozkrájel, ale jestli mě chceš vyhodit, tak mi zaplať a já půjdu."

Od té chvíle je vztah mezi Ramosem a prezidentem Pérezem na bodě mrazu.

Vedení zatím oficiálně neobdrželo žádné komuniké od hráče ani jeho agenta. Podle spekulací ze zdrojů blízkých Ramosovi ovšem není problém v penězích, ale spíše jednání. Naposledy prý proti němu měli brojit lidé z vedení klubu a vinit ho z toho, že svoje svalové zranění léčí příliš dlouho a že spíše než na tým myslí na svoji svatbu, která se bude konat 15. června," napsal deník AS.

Ramos má v Realu smlouvu ještě na dva roky, která mu zaručuje plat 12,5 milionů eur s výstupní klauzulí 800 milionů eur.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ponmuscward

Proč ne. Pokud se za něj sežene adekvátní náhrada v podobě De Ligta, jsem pro. Zase se vyrojily novy články, že je Real ve hře o něj.

sonnyblack
Kuzma - 24.05. Odpovědět

Je to jako loni. Chce jen víc peněz ! Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články