Zpět na » Primera Division » Proč angažmá Garetha Balea v Realu končí neslavně?

Primera Division - Proč angažmá Garetha Balea v Realu končí neslavně?

Proč angažmá Garetha Balea v Realu končí neslavně? © skysports.com - Gareth Bale

2

Líbilo se

24.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Ačkoliv smlouva Garetha Balea v Realu Madrid má platnost až do léta 2022, všichni hovoří o tom, že jeho angažmá na Santiago Bernabéu definitivně skončí už teď. Pojďme se nyní podívat na to, proč jeho angažmá, které mělo být vrcholem jeho kariéry, končí tak neslavně.

Adaptace na prostředí

To je asi jeden z hlavních důvodů, proč se etapa Garetha Balea v Madridu vůbec nepovedla. Ve Španělsku se mu sice líbí, ale jeho neochota učit se jazyk, díky němuž by ho kabina mnohem lépe přijala a skutečnost, že se neměl příliš ochotu přizpůsobovat se životu v jiné kultuře, mu hodně srážela body. Mluví jenom anglicky, domlouváme se rukama," pronesl Marcelo. Když je společná večeře pozdě večer, on nejde, protže jde do postele," rýpnul si zase Courtois. Jsem z toho zklamaný. Gareth je tady dlouhou dobu a není schopen dát rozhovor ve španělštině. Pokud jdete do Španělska pracovat, měl byste to už jen z respektu k lidem udělat," kritizoval ho i jeho krajan a bývalý trenér Realu John Toshack

Megasmlouva

Po odchodu Cristiana Ronalda do Juventusu se měl stát lídrem Bílého baletu. Jenže jeho výkony určitě neodpovídají gáži, kterou na Bernabéu pobírá. Status nejlépe placeného hráče mu rozhodně nohy neuvolnil, spíše naopak a lidé to hodně vnímají.

Nepřízeň fanoušků

Fanoušci klubu čekali od nejdražší posily historie mnohem lepší výkony. To, že se na trávníku nedaří, se do jisté míry dá ospravedlnit. Nicméně zprávy z médií, které poukazovaly na Baleovu minimální oddanost týmu, příznivce bolí mnohem více. Poslední dobou měl velšský útočník několik extempore, víc než by bylo záhodno. Ať už to byly jeho předčasné odjezdy ze stadionu v den zápasu, do nějž nebyl nominován, neochota slavit se spoluhráči vstřelený gól či nevhodná gesta v duelu s Atléticem...Fandové mu to tak dávali každý domácí zápas hodně pocítit, když na něj neustále pískali.

Zranění

Samozřejmě nesmí chybět ani zmínka o zdravotním stavu madridského útočníka. Jeho chatrná tělesná stránka ho nepustila do hry do 26 procent zápasů Realu Madrid. 23 zranění je neuvěřitelné číslo, přišel tím o 91 utkání. Bale nevydržel delší sérii zápasů bez toho, aniž by musel kvůli zdravotním neduhům vysadit.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

derscarhe

kliknul sis a já taky, takže good!

Vincent12
Forte02 - 24.05. Odpovědět

Tvl píšete tady vůbec o něčem jiném než o něm. Fakt jak bulvár

Forte02
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články