Zpět na » Primera Division » Barcelona uzavřela příchod holandského záložníka se slovenskými kořeny

Primera Division - Barcelona uzavřela příchod holandského záložníka se slovenskými kořeny

Barcelona uzavřela příchod holandského záložníka se slovenskými kořeny © sport.es - Ludovit Reis

2

Líbilo se

23.05. - AKTUALIZOVÁNO Vedení Barcelony nepřemýšlí jen nad posilami, které okamžitě zvednou výkonnost prvního týmu, ale také směrem do budoucnosti. A do takové kategorie je možné zahrnout i 18letého záložníka Ludovita Reise, Holanďana, který má i slovenský pas. Za jeho přestup zaplatila Groningenu 3,25 milionů eur.

Barcelona získala dalšího hráče pro novou sezónu. Je jím 18letý Ludovit Reis, který doposud hrál na pozici středního záložníka za holandský Groningen. Včera hráč v katalánské metropoli podstoupil lékařské testy a dnes byl oficiálně představen fanouškům.

Za holandského fotbalistu Barca zaplatila 3,25 milionů eur, ačkoliv původní spekulace zmiňovaly částku více jak dvojnásobnou, 7 milionů eur. V Barceloně podepsal smlouvu do roku 2022 s výkupní klauzulí 100 milionů eur. Zajímavostí je, že Reis má i slovenský pas, neboť jeho rodiče jsou Slováci, on sám se ale narodil v Haarlemu a jak prý sám potvrdil, se zemí našich východních sousedů není příliš propojen a rozhodně by neuvažoval nad možností Slovensko v budoucnu reprezentovat.

A jaká se rýsuje Reisovi nejbližší budoucnost v Barceloně? Trenér Ernesto Valverde ho určitě vezme na letní předsezónní přípravu. Tu by měl celou absolvovat s prvním týmem a teprve na základě toho, jak si ve zkoušce povede, se rozhodne o jeho osudu. Jestli zůstane v prvním týmu, bude hrát za třetiligovou rezervu, nebo ho vedení případně pošle na hostování do jiného klubu. Nejpravděpodobněji vypadá varianta číslo dvě.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Pět let hostovačka v Eibaru a pak přestup do Stoke? Smajlík 2

NoIscoNoDisco
Boca - 23.05. Odpovědět

Za to takovej Odögard má za Áčko Realu odkopáno Smajlík 5 Tvůj trolink začíná bejt čím dál víc trapnější,ale jo snaha je dobrá věc když nemáš radost z týmu,krerýmu fandíš.

Boca
COKO - 23.05. Odpovědět

Upřednostil bych kdyby hrál jen golf

COKO

To se tady každej pokus o vtip považuje za trolling? Ty vole nedělej Lazara.

NoIscoNoDisco

Pravda COKO, aby se necítil jako robot... Smajlík 10 Smajlík 2

NoIscoNoDisco
Lazar - 23.05. Odpovědět

A tohle je co? Napíšeš zase kokotinu a když ti to někdo vyčte tak napálíš ještě větší a zmiňuješ mě? Co teď? Vytrhnutí z kontextu? Někdo ti přerušil seriózní rozhovor? Účelovka? Kampaň??

Tvoje ubohost dokáže vždy překvapit

Lazar

Je to kampaaaaaaň!

NoIscoNoDisco

Této diskuze se účastní 4 osoby. 1 tazatel a 3 respondenti. Tazatel předložil, jako námět, pokus o vtip a pouhá jedna třetina respondentů pochopila, že se jedná o pokus o vtip.
a) Tazatel předložil nevhodný námět.
b) Nebyla oslovena vhodná skupina respondentů.
c) Byla oslovena vhodná skupina respondentů, ale námět se u většiny respondentů nesetkal s pochopením.
d) Byla oslovena vhodná skupina respondentů, námět byl pochopen, ale většina respondentů nemá zájem na účasti ve výzkumu.

NoIscoNoDisco
COKO - 23.05. Odpovědět

Smajlík 2

COKO

Pečlivým, logicky a metodicky správným rozborem situace vyplývá, že není třeba dále vybírat metodický postup pro hodnocení tohoto sociologického průzkumu, protože většina oslovených respondentů se aktivně nezúčastnila. Není tedy možné určit, zda jsou všichni fanoušci Barcelony zabedněné "potrefené husy" nebo zda se tato diagnóza týká jen některých.

NoIscoNoDisco

Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za proaktivní přístup a snahu o rozšíření intelektuálně edukačních obzorů cílové skupiny v tomto tématu.

V Liberci dne 23.5.2019
NoIscoNoDisco

NoIscoNoDisco
Lazar - 23.05. Odpovědět

Byl tu jeden tazatel s pokusem o vtip a dva diskutující. Kvalitu vtipu, pochopení apod bych ponechal stranou. Ovšem používat jméno, někoho kdo se této diskuze neúčastní, jakožto pokus o vtip/urážku mi přijde jako krajně nevhodné, ba přímo buranské.

Liberec? to vysvětluje mnohé...

Lazar

A už víme kdo se schovával za tím vtipným pribehem doc.uefalona Smajlík 2 Smajlík 2

FotbalFan

doc.uefalona ne, to jsem já nebyl a nejsem. Jen jsem si projížděl HDD, kde jsem měl věci ze školy, tak mě to inspirovalo.
Lazare, já už nechci... Promiň. Příště nebudu psát tvůj nick. Nebudu si z tebe dělat prdel a nebudu na tebe reagovat, budeš spokojenej?

NoIscoNoDisco
Lazar - 24.05. Odpovědět

Pokud budeš reagovat slušně a věcně tak mi to vadit nebude.

Lazar

To už jsem jednou zkusil a poslal jsi mě do hajzlu Smajlík 2

NoIscoNoDisco
Lazar - 24.05. Odpovědět

slušně a věcně....bez těch tvejch trapnejch hejtů a rejpání...takže vlastně drž hubu, protože ty nic jinýho neumíš Smajlík 7

Lazar

Dej mi šanci prosiiiiim Smajlík 13

NoIscoNoDisco

Ah, moji obľúbení jedinci. Rodičia obaja Slováci, ale on je Holanďan. V tomto sú mi sympatickí Maďari. Môžu žiť na Slovensku, v Rumunsku, hocikde, vždy sa indentifikujú podľa toho kto sú, nie pod akou vlajkou sa narodili. Má slovenskú krv, slovenské gény a Slovákom bude a nič s tým nenarobí, aj keď bude mať pas hociaký.

Princ z Paríža
Wazz - 23.05. Odpovědět

já se mu ani nedivím...

Wazz
pdreal - 23.05. Odpovědět

narodil sa v Holandsku cely zivot tam zije, nevidim nic zle na tom ze sa citi byt Holandan ... keby mal otca z jednej krajiny a matku z inej tak kam by si ho potom zaradil? asi nikam podla tvojej teorie

pdreal

Holanďan jak poleno.Je fajn respektovat krajinu svých rodičů,ale vychováván je v holandské kultuře(studium,přátelé,vztah k zemi kde žije a kde se narodil) to je něco se co nenaučíš, tohle vyrůstá s tebou

Collector
COKO - 23.05. Odpovědět

Taky mám matku jiné národnosti, otce jiné národnosti a přesto se cítím být Čech a žádnou jinou zemi bych nereprezentoval. Je to naprosto normální.

COKO
Eidur - 23.05. Odpovědět

Vcelku by mne zajímalo jakých národností Smajlík 1

Eidur
COKO - 23.05. Odpovědět

Matka Polka, otec Řek. Z otcové strany matka Řekyně a otec Němec, já jsem celý domíchaný Smajlík 2

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články