Zpět na » Primera Division » Zájem je z Dortmundu, Barca ale preferuje prodej svého hráče do Premier League

Primera Division - Zájem je z Dortmundu, Barca ale preferuje prodej svého hráče do Premier League

Zájem je z Dortmundu, Barca ale preferuje prodej svého hráče do Premier League © fcbarcelona.es - Malcom

0

Líbilo se

21.05. - O barcelonského útočníka Malcoma, přestože jeho premiérová sezóna na Camp Nou nebyla bůhvíjaká, je překvapivě velký zájem. 21letého fotbalistu, za kterého azulgranas zaplatili 41 milionů eur Girondins Bordeaux, se uchází kluby z Bundesligy, ale i Premier League. A tam by ho Barcelona upíchla mnohem raději.

Sezóna mladého Brazilce Malcoma asi nedopadla podle očekávání. Fotbalista, jehož azulgranas uzmuli bleskovým tahem zpod nosu římskému AS, sotva přelezl hranici 1000 odehraných minut a dal pouhé dva góly.

I tak se ale kolem něj stále motají zájemci o jeho služby. Podle deníku AS je nyní nežhavějším adeptem podepsat rychlé křídlo Borussia Dortmund, která se musí vypořádat s odchodem Christiana Pulišiće do Chelsea. Navíc setrvání Jadona Sancha také ještě není úplně jisté.

Sportovní ředitel Dortmundu Michael Zorc už o hráče měl zájem loni v létě a sledoval ho v době, kdy oblékal dres Bordeaux.

Nicméně uvedený deník se domnívá, že větší šanci získat hráče mají spíše zájemci z Premier League - Arsenal s Tottenhamem. Barcelona prý preferuje jeho prodej do Anglie a to z jediného prostého důvodu - mnohem vyššímu finančnímu potenciálu britských klubů a s tím související vyšší přestupové částky.

Barcelona Malcoma loni kupovala za 41 milionů eur a minimálně za stejnou částku by ho chtěla i prodat. Bulvární The Sun dokonce zmínil, že Barcelona požaduje 60 milionů liber, tedy zhruba 68 milionů eur. Ovšem taková částka už je hodně přemrštěná.

Každopádně Malcom je hráčem, jehož budoucnost na Camp Nou zaručena rozhodně není, nicméně Barca ho za každou cenu prodávat nebude.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

fibacksa

Malcom talent má, ale kkt Valverdeho ho nevidí.

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články