Zpět na » Primera Division » Konec spekulacím. Kroos zůstává v Realu, podepsal smlouvu do roku 2023

Primera Division - Konec spekulacím. Kroos zůstává v Realu, podepsal smlouvu do roku 2023

Konec spekulacím. Kroos zůstává v Realu, podepsal smlouvu do roku 2023 © marca.com - Toni Kroos

0

Líbilo se

20.05. - Hodně se toho namluvilo o tom, že Toni Kroos už není tím Tonim Kroosem, který v uplynulých sezónách tvořil neodmyslitelnou součást zálohy Realu Madrid a táhl ho za úspěchy. Proto měl být zahrnut do letní revoluční čistky, která se chystá v kabině Bílého baletu. Ale nebude. To už je jasné. Prodloužil totiž kontrakt až do roku 2023.

Toni Kroos zůstane o rok déle spojený s Realem Madrid. Jeho dosavadní závazek totiž měl končit v roce 2022, nyní se s vedením klubu domluvil na prodloužení smlouvy až do června 2023. Takový krok by management Blancos těžko učinil, kdyby se měly naplnit scénáře z bulvárních médií, které inscenovaly jeho přestup. Ať už do Manchesteru United, Paris St. Germain či na jinou atraktivní adresu.

Nikdy jsem nepřemýšlel nad tím, že bych odešel. Chtěl jsem jenom změnit svoji situaci. Odešel bych jen na vrcholu, když budeme vyhrávat," dal Kroos průchod svým myšlenkám.

Všichni jsme se dohodli a proto jsem prodloužil smlouvu. Jsem šťastný, že jsou se s mnou spokojeni. Pokud by trenér nechtěl, určitě bych tady teď nebyl."

To, že tady pokračuji, je pro mě hodně speciální. Máme s klubem jedinečný vztah, od prvního momentu jsem měl velkou důvěru ve vedení a platí to i opačně. Spolu půjdeme za dalšími úspěchy."

Ke špatné sezóně, kterou včera Real zakončil porážkou s Betisem poznamenal: Žádný hráč nebyl na svojí nejlepší úrovni jako v minulých sezónách. Když se tohle stane tolika hráčům, je obtížné vyhrávat. Všichni jsme ale jenom lidé a je to tak trochu normální poté, co jsme třikrát za sebou vyhráli Ligu mistrů. Normální není vyhrát tři Ligy mistrů v řadě. Zdá se to nemožné a my to dokázali. Už jsme ale namotivovaní na příští rok. Jsem šťastný, že budu v Realu další čtyři roky."

"Chtěl bych tady ukončit kariéru. Pro mě je tohle poslední velké prodloužení smlouvy."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
Ministr - 20.05. Odpovědět

Ty vole, po každym rozkliknutí reklama na půl obrazovky. A k tomu politika. Dobře vy.

Ministr
Wazz - 21.05. Odpovědět

Mirku vyzkoušej adblock...

Wazz
Ministr - 21.05. Odpovědět

Mám, ale na tabletu nefunguje vždy ok. Volte Piráty, volte Piráty nonstop...

Ministr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články