Zpět na » Primera Division » Na kterém místě barcelonské sestavy by mohl hrát Griezmann?

Primera Division - Na kterém místě barcelonské sestavy by mohl hrát Griezmann?

Na kterém místě barcelonské sestavy by mohl hrát Griezmann? © FotbalPortal.cz - Antoine Griezmann

2

Líbilo se

20.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Barcelona má volnou cestu k nákupu Antoineho Griezmanna. Hráče, který ji sice loni odmítl, ale jehož současně v klubovém vedení považují za potřebného k tomu, aby tým nebyl gólově závislý pouze na příspěvcích od Lionela Messiho a Luise Suáreze.

Ačkoliv ještě nic oficiálně potvrzeno není, francouzský útočník Antoine Griezmann, jenž minulý týden oznámil konec svého angažmá v Atléticu Madrid, přestoupí do Barcelony. V médiích se sice spekulovalo o několika dalších zájemcích. Ať už to byl Manchester City nebo Paris St. Germain. Jenže jak manažer anglického klubu Pep Guardiola, podle nějž si ho City nemohou dovolit, tak trenér Pařížanů Thomas Tuchel (preferuje posílení defenzivy), případné kroky k získání hráče rovnou vyloučili.

Cesta Griezmanna do Barcy je tak volná, jakmile blaugranas 1. července zaplatí za hráče 120 milionů eur výkupní klauzule. Taková posila ale určitě nepřichází proto, aby seděla na lavičce. Předpokládá se její zapojení do základní sestavy. A vzhledem k tomu, že v útoku azulgranas jsou ještě Dembélé a Coutinho, počítá se s prodejem jednoho z nich. V tuto chvíli mnohem reálněji vypadá odchod druhého jmenovaného, který nejenže nepodává očekávané výkony, ale zhoršuje se i "feeling" s fanoušky na Camp Nou. A v Premier League je o něj zájem.

Kam by ale trenér Valverde případně Griezmanna v sestavě zařadil? Deník Marca se zkusil vžít do jeho role a zvažuje čtyři prioritní možnosti. Ve všech z nich se předpokládá, že Griezmann a Messi budou v základu.

4-2-3-1

Jediné rozestavení, v němž by našli uplatnění všichni tři útočníci minulé sezóny plus Griezmann. Takový systém by byl velkou novinkou.

4-3-3

Nejpravděpodobnější varianta. Griezmann by mohl naskočit na všech třech útočných pozicích, Messi na pravé straně i uprostřed, zatímco Suárezova ideální pozice je na hrotu.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články