Zpět na » Primera Division » Manchester United se zajímá o brankáře Barcelony

Primera Division - Manchester United se zajímá o brankáře Barcelony

Manchester United se zajímá o brankáře Barcelony © youtube.com - Posílí Manchester United Jasper Cillessen?

2

Líbilo se

18.05. - Manchester United zřejmě bude muset co nevidět řešit gólmanskou otázku. David de Gea sice má kontrakt do roku 2020, jenže jednání o jeho prodloužení jsou na mrtvém bodě, jelikož Rudí ďáblové nechtějí přistoupit na nadstandardní požadavky španělského brankáře. V hledáčku už prý dokonce mají zajímavou náhradu.

David de Gea možná letos v létě opustí Manchester United. A to i přesto, že má na Old Trafford platnou smlouvu ještě na rok. Jenže v takové situaci už většinou kluby potřebují s hráčem kontrakt prodloužit, aby o něj následující rok nepřišli bez náhrady. A jednání mezi United a De Geou jsou v tuto chvíli přepnuta do režimu stand-by.

Španělský reprezentační brankář totiž po Red Devils požaduje pořádný pakl peněz. Mluví se o sumě 350.000 liber týdně, na kterou ale anglický klub nechce přistoupit.

Proto už usilovně začal hledat náhradu a mezi vybranými hráči měl údajně uvíznout i gólman Barcelony Jasper Cillessen. Ten už dělá na Camp Nou tři roky dvojku Ter Stegenovi a podobnou roli už dál zastávat nechce. Touží být jedničkou. Už o tom otevřeně hovořil v holandských médiích a Barcelona by mu zřejmě nebránila v odchodu.

Ovšem byť Cillessen neměl moc příležitostí si zachytat, pokaždé když se tak stalo, předváděl výtečné výkony. Má tudíž velmi slušný kredit a azulgranas se ho nebudou chtít zbavit jen tak zadarmo. Zvlášť když má smlouvu do roku 2021.

Gólmana si cení na 25-30 milionů eur. První, kdo o brankáře projevil zájem, byla portugalská Benfica. Ta ale nenaplnila barcelonské očekávání. Nyní je podle spekulací Daily Record na řadě United.

O De Geu je mezitím zájem v Paris St. Germain, který podle slov trenéra Tuchela potřebuje posílit především defenzivu a byl by ochoten spknit De Geovy požadavky, zmínka, jako vždy, padla i o Realu Madrid.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
Kuzma - 19.05. Odpovědět

Pokud by byl Cillessen dostupný za cca 30 mil., tak bych neváhal a střelil DDG do PSG. Všem jde nakonec jen a jen o peníze a ne o klub.
S Davidovou formou bych to tak černě neviděl, vždy to s ním tak bylo, když řešil svou budoucnost a víc se soustředil na vyjednávání lepších podmínek, než na své výkony. Ale pokud nevidí svou budoucnost v United, tak ať jde. Stejně za vše může přestup Sancheze a jeho mega plat do United. Pogba, chce víc, DDG taky, Ander … Alexise nám byl čert dlužen ! Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

Chuj s De Geou - toto nemusí být špatná volba, navíc máme špičkového Romera. De Gea ať si jde do vysněného Realu. Jen aby se tam nespálil .... Smajlík 11

pavelprvni

Samozřejmě nevidím do budoucnosti, ale pro United i pro Cilessena by to byla skvělá volba. Je to opravdu výtečný gólman, je mi ho až líto že si nezachytal trochu víc. Zdá se mi, že De Gea má v posledních letech větší jméno než výkony a nejsem si jistý, jestli si razantní zvýšení příjmu zrovna zaslouží... Nicméně je to věc United, jakým směrem půjdou

FotbalFan
balmain - 18.05. Odpovědět

to je vidět, že De Geu nesleduješ Smajlík 1

balmain

Nijak mne nenadchnul, takže nesleduju. Do van der Sara má hodně daleko. Ale i tak mi neuniklo až příliš velmi laciných, až bych se nabl říci vysloveně jeho gólů, které si gólman, který je považován že jednoho z nejlepších, prostě dovolit nesmí. Jsou určitě lepší gólmani než zrovna De Gea. Jak říkám, jeho jméno je větší než jeho výkony.

FotbalFan

Nebo jsem prostě jen náročný, což je fakt, že prostě jsem, a De Geovi krivdim. Holt jsem ale zvyklý na trochu jinou úroveň...Buffon, Cassilas, Van der Sar, Peruzzi, kromě něj byl můj oblíbenec třeba Chilavert... Zejména ti první jmenovaní zkrátka byli nejméně nadprumerni gólmani a přitom nikdy nepotopili svůj tým. Dneska jsou asi nároky menší, ale proto je nezačnou mit taky. Holt často jdu proti proudu Smajlík 7

FotbalFan
balmain - 18.05. Odpovědět

podle mě to je fakt tim, že ho nesleduješ konstatně a vidíš právě jen ty kiksy, kterých podle mě není tolik, ale právě vzhledem k tomu, že už se o něm dlouho mluví jako o světový jedničce, jsou o to sledovanější...ale názor ti brát nebudu Smajlík 1 jen si myslím, že kdyby si ho sledoval pravidelně, měl by si ho opačný. Neuer svého času byl považován za nejlepšího brankáře světa a taky dělal kiksy jako prase..

balmain

Neuer je taky už ta nová generace Smajlík 7 Jasný, možný to je, ale prostě gólman, který má byt považován za nejlepšího by prostě takové kiksy mít neměl, tím spíš tolik kiksů... Jasně že De Gea nemůže za výsledky United, fotbal je ty oba hra, ale pokud odejde a přijde kvalitní náhrada, United tím nijak neutrpí. Toť můj názor.

FotbalFan
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články