Zpět na » Primera Division » TOP 4 posily do zálohy Realu Madrid. Která z nich by se do ní hodila nejvíce?

Primera Division - TOP 4 posily do zálohy Realu Madrid. Která z nich by se do ní hodila nejvíce?

TOP 4 posily do zálohy Realu Madrid. Která z nich by se do ní hodila nejvíce? © FotbalPortal.cz -

3

Líbilo se

17.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Jedna oblast v sestavě Realu Madrid, která určitě dozná během následujících měsíců změnu, je střed pole, záložní řada. Pro klíčové místo sestavy se zvažují, nebo se aspoň mluví o čtyřech možných posilách. Z kvarteta hráčů napsaných na seznamu klubového vedení ale přijde maximálně jeden fotbalista. Který by to měl být, kdo by pasoval nejlépe?

Paul Pogba

Svého krajana chtěl Zidane už během předchozí etapy v Realu, když byl ještě hráčem Juve. Nespornou výhodou Pogby oproti konkurentům je jeho fyzická konstituce. Díky svému dlouhému kroku dokáže obsáhnout mnohem větší území a jeho výška 191 centimetrů nahání soupeřům strach. Pravda, někdy na hřišti působí až příliš apaticky. V jeho prospěch hraje i univerzálnost. Může hrát jako vnitřní záložník, střední záložník ve dvojčleném štítu, podhrot a také, ačkoliv to se mu zamlouvá nejméně, jako defenzivní pivot. Trenér ho považuje za odlišného hráče od zbytku fotbalistů, které má k dispozici.

Christian Eriksen

Ze čtyř vybraných hráčů je možná nejkomplexnějším fotbalistou. Původem podhrotový hráč prošel stejnou "evolucí", jak svého času u Spurs Modrić. Eriksen nemá problém chodit si pro balóny hodně hluboko, ale je také schopen být sám rozdílovým hráčem, kdy hraje hodně vysunutý, nebo na křídle. Dánský fotbalista kromě vytříbené přihrávky dokáže perfektně zahrávat standardní situace.

Který hráč by nejlépe zapadl do zálohy Realu Madrid?
Pogba
Eriksen
Van de Beek
Pjanić

Donny van de Beek

Tajný trumf vedení Realu Madrid. Hrál klíčovou roli v úspěšném tažení Ajaxu Ligou mistrů. Jeho největší předností je především taktické vnímání. Určitě nepatří mezi nejrychlejší, nejsilnější ani nejtechničtější hráče seznamu. Ale je pravděpodobně nejchytřejší. Je málo čitelný, dokáže se vetřít mezi soupeřovy řady, je ve správný čas na správném místě. Dokáže zaútočit a naběhnout do šestnáctky jako Pogba a jeho střelecká čísla jsou ještě lepší než u hráče United. Dal 17 gólů na 13 nahrál. Nicméně tvorba hry nepatří mezi jeho nejsilnější stránky. V Ajaxu byl od takových úkolů osvobozen, to měli na starosti Schöne a De Jong. Často svoji pozici hodně vysune a je spíš podhrot než vnitřní záložník.

Miralem Pjanić

O něm se tolik v souvislosti s přestupem do Madridu nemluví, ale srbský záložník Juventusu dlouhodobě patří mezi vyvolené. Na trávníku má z těchto čtyř asi nejzasunutější pozici. Jeho herní profil se pravděpodobně nejvíce podobá Eriksenovi, ačkoliv postupem času se jeho výlety směrem kupředu omezily. Z jeho kopaček se rodí všechny akce Staré dámy. Má také perfektní kopací techniku, ovšem po příchodu Cristiana Ronalda už se k exekuci standardek tolik nedostane.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
Forte02 - 18.05. Odpovědět

Pjanice ať si klidně vezmu Smajlík 2

Forte02
Cornero - 17.05. Odpovědět

prosim at koupi Pogbu

Cornero

No jestli si fanoušek Realu tak je to Ok co si napsal ale jestli si podle loga fans Manchesteru United tak by si měl dát pár facek

Tomas1984
Tifo - 17.05. Odpovědět

A od kdy je Pjanič SRB? Za to by vám asi narval kopačák do řitě.

Tifo
COKO - 17.05. Odpovědět

Van de Beek nejmíň hlasů Smajlík 2 ok

COKO
Tifo - 17.05. Odpovědět

Já si myslim že Van de Beek by se do Realu hodil parádně, totéž Eriksen. Pogba vůbec, Pjanič podle mě taky ne. Pjanič prostě patří do Itálie. Pogbu nechci v Realu v životě vidět.

Tifo
COKO - 17.05. Odpovědět

Taky si myslím, že Eriksen a Van de Beek jsou nejlepší volby.

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články