Zpět na » Primera Division » Barcelona Griezmanna chce, do hry ale vstupuje další zájemce

Primera Division - Barcelona Griezmanna chce, do hry ale vstupuje další zájemce

Barcelona Griezmanna chce, do hry ale vstupuje další zájemce © marca.com - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

16.05. - V pondělí Antoine Griezmann zklamal všechny fanoušky Atlética Madrid, když oficiálně oznámil, že červenobíle pruhovaný dres už od příští sezony oblékat nebude. Prý to všechno zpunktoval, aby si splnil o rok odložený sen zahrát si za Barcelonu, ve hře je ale ještě jedna lákavá varianta.

Bylo to stručné. V pondělí Griezmann v krátkém videu na Twitteru sdělil příznivcům colchoneros, že už jim nebude dělat radost nastřílenými góly. Hotovo. Víc ale neprozradil. Kde bude příští sezónu hrát? To zatím oficiálně nikdo neví.

Má se za to, že to bude v Barceloně. Ještě před vyřazením Juventusem z Ligy mistrů prostřednictvím svých nejbližších dával najevo, že Atlético po sezóně opustí a naznačoval Barce, že chce hrát za ni. Vedení azulgranas zvedlo hozenou rukavici a diskrétně pracovalo na tom, aby se francouzský útočník stal novou posilou pro nadcházející sezónu.

Zpráva, kterou Griezmann poslal do světa, tudíž nijak barcelonský management nezaskočila. Nicméně až do 1. července se žádný krok ze strany katalánského klubu nečeká. Až tehdy klesne cena Francouze na 120 milionů eur.

Plná velikost po kliknutí na obrázek

Ovšem tato cena udělá z Griezmanna velmi lahodné sousto pro všechny velké kluby. Do hry tak v tuto chvíli vstoupil i Paris St. Germain. Francouzský mistr mu nabízí luxusní podmínky, navíc ho ve Francii všichni zbožňují.

Dokud tak Barca neuplatní opci, nemůže se nic brát za definitivní. Nadcházející měsíc a půl tak budou pokračovat spekulace, nevylučuje se ani, že PSG může zaplatit 200 milionů eur, tedy částku výkupní klauzule platné do 30. června. To by bylo samozřejmě Atlético v sedmém nebi.

A co teď, jak naložit s další kariérou? V Barce by Griezmann spadl z 23 milionů eur na 16 milionů za rok, v PSG naopak narazil na zlatou žílu. Teď už je na něm, jestli dá přednost penězům a návratu do své země nebo možnosti hrát po boku Messiho.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Já věřím v to PSG. Dávalo by to větší smysl než Barcelona.

Jinak, ještě nedávno tu někteří psali, že PSG kvůli FFP budou muset prodávat a dělali si zálusk na Mbappeho. Už tehdy jsem se tomu s ohledem na okolností jen usmíval a kdyby toho Griezmanna koupili, bylo by to dobrý snad už jen z toho důvodu, aby i lidé nereflektujici svět kolem nich pochopili, co si celé PSG myslí o FFP Smajlík 4

FotbalFan

PSG letos bude asi i hodne prodavat. Di Maria, Draxler atd.. Rabiot zas uvolni misto na platy.. Takze s tou FFP na tom nebudou zas tak spatne

HyperioN
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články