Zpět na » Primera Division » Bale na tribuně? Někdo musí zůstat mimo nominaci. Vyložte si to jak chcete, vysvětloval Zidane

Primera Division - Bale na tribuně? Někdo musí zůstat mimo nominaci. Vyložte si to jak chcete, vysvětloval Zidane

Bale na tribuně? Někdo musí zůstat mimo nominaci. Vyložte si to jak chcete, vysvětloval Zidane © sport.es - Gareth Bale

3

Líbilo se

06.05. - Real Madrid odkrojil další zápas z porce, která mu ještě schází do konce letošní nevydařené sezóny. Doma proti Villarrealu předvedl mnohem lepší výkon než minulý týden, kdy podlehl poslednímu Rayu. Trenér Zidane byl samozřejmě mnohem spokojenější, ale přesto v jeho řeči byl slyšet pořád lehce kritický tón.

Hráli jsme lépe než ve Vallecas, mám určitě lepší pocity a předpokládám, že hráči také. Vyhráli jsme další zápas doma a z toho důvodu jsem spokojený," zhodnotil Zidane výhru 3:2 nad Villarrealem. Současně ale dodal, že v závěru výkon Realu už nebyl zcela optimální. Nebylo to ono, nevím z jakého důvodu. Byl to zápas nahoru dolů, ale když vedete 3:1, nesmí se vám tohle stát. V závěru jsme trochu riskovali, byla tam možná únava, horko."

Mimo nominaci pro tento zápas skončil útočník Gareth Bale. Spekulovalo se nejen o tom, že to Zizou udělal z důvodu, aby velšského fotbalistu ušetřil dalšího pískotu fanoušků, ale podle všeho to měla být jasná indície o tom, že v Realu Madrid nemá budoucnost. Jsem trenér, musím sestavit nominaci, hotovo. Balea jsem určitě neodstřihnul. Můžete si můj tah vyložit jak chcete, ale někteří hráči prostě musí zůstat mimo nominaci."

Otázka v sále tiskového centra na stadionu Santiaga Bernabéua padla i na mladého Brahima Díaze. Nebudu mluvit o jeho budoucnosti nebo příští sezóně. Pouze o jeho dnešním výkonu. A s tím jsem spokojený, protože jakmile dostane míč, jde s ním na soupeřovu branku. Ať už se mu daří nebo ne, pokaždé hledá volné prostory. Hned první akce, napadání, ztráta míče, přihrávka a dali jsme gól. Mám za něj radost, hráči tohle potřebují."

Novináři také chtěli mnohem víc vyzvědět o důvodu jeho rozhodnutí postavit do branky podruhé v řadě Thibauta Courtoise místo Keylora Navase. Jenže podle očekávání Zidane neprozradil nic. Jeden musí chytat a vybírám za dvou, vlastně ze třech, které mám k dispozici. Dnes jsem vybral Courtoise a víc k tomu nemám co říct."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články