Zpět na » Primera Division » TOP 3 ze včerejšího zápasu Barcelony ve Vigu. Kdo zaujal či potěšil, kdo je naopak pod palbou kritiky?

Primera Division - TOP 3 ze včerejšího zápasu Barcelony ve Vigu. Kdo zaujal či potěšil, kdo je naopak pod palbou kritiky?

TOP 3 ze včerejšího zápasu Barcelony ve Vigu. Kdo zaujal či potěšil, kdo je naopak pod palbou kritiky? © FotbalPortal.cz - Wagué a Boateng

0

Líbilo se

05.05. - Barcelona včera prohrála ve Vigu první ligový zápas od loňského listopadu. Po 23 utkáních. Výsledek proti Celtě ale zas tolik nepřekvapí při pohledu na sestavu, v níž se od úvodního hvizdu neobjevil nikdo z hráčů základní jedenáctky, která ve středu přejela v semifinále Ligy mistrů Liverpool 3:0.

Zápas podobný tomu z před dvou týdnů, kdy azulgranas nastoupili proti poslední Huesce rovněž v oslabené sestavě, kvůli blížícímu se zápasu s Manchesterem United. Velká příležitost pro ty méně vytěžované ukázat své umění a dokázat trenérovi Valverdemu, že se jejich opomíjením plete. Jenže ani v Huesce ani včera na Balaídos obvyklí náhradníci nepodali takový výkon, díky němuž by donutili kouče k sebereflexi a možnému přehodnocení dosavadního úsudku při tvorbě jedenáctky.

Včera bylo možno po zápase ve Vigu pohanit hned několik hráčů. Ale na druhou stranu vše nebylo jen úplně černé a některé borce v modročervených dresech bylo záhodno i pochválit.

Komu včerejší zápas vyšel přeci jen lépe a za svůj výkon se stydět nemusí?

3 nejlepší

Mousa Wagué

Zřejmě nejlepší hráč barcelonského týmu. Hrál bez bázně, neustále vyrážel vpřed na své pravé straně do útoku. Z jeho kopačky také vyšla jediná střela Barcelony na branku v celém zápase. Zasloužil by si víc prostoru, ale rovněž by se měl víc zaměřit na defenzivní stránku.

Riqui Puig

Začal velmi dobře, postupně ovšem jeho výkon uvadal. Nicméně organizoval hru azulgranas, fanoušky pobavil několika pěknými technickými kousky. Určitě je před ním velká budoucnost.

Carles Aleñà

Stejně jako Puig se postupem času ze zápasu vytratil. Začátek měl ale výborný, byl hodně na míči, řídil hru, pak mu ale zřejmě začaly docházet síly a jeho hra utrpěla zvýšeným presinkem Celty.

3 nejhorší

Kevin Prince Boateng

Deník El Periódico de Catalunya byl v jeho případě nekompromisní. Na bodovací stupnici od 0 do 10 mu udělil bez uzardění nulu. Také AS s ním neměl slitování, prý při pohledu na jeho statistiky jeden nabyde dojmu, že hrál tři minuty na konci a ne celý zápas. Ano, jeho čísla jsou špatná. Ani jedna střela je na středního útočníka Barcelony katastrofa. K azulgranas sice nepřicházel jako hráč pro základní sestavu, ale škarohlídi si rádi popíchnou, že v tuto chvíli by neměl ani na základ v třetiligové rezervě. Navíc si nechal ještě hloupě dát žlutou kartu, když hodil míč na Huga Malla při autovém vhazování.

Malcom

V tuto chvíli má do základní sestavy hodně daleko. Promarnil další příležitost. V úvodu se snažil tahat útoky, ale postupně se vytratil a jeho příspěvek byl v podstatě nulový. A to přesto, že hrál na své oblíbené pravé straně. I přes zranění Dembélého se mu dveře do základní sestavy asi jen tak neotevřou.

Samuel Umtiti

Další špatné utkání francouzského fotbalisty. Pomalý, těžkopádný, bez myšlenky, zapříčinil mnoho rozpaků a pootevíral příliš okének v obraně Barcy. Bez viny nebyl u prvního gólu Celty. Lenglet se v tuto chvíli nemusí vůbec strachovat, že by přišel o místo v sestavě.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mousa Wagué je moc příjemné překvapení, ale bude muset mít trpělivost, protože dostat se před duo Roberto,, Semedo to bude těžký.

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články