Zpět na » Primera Division » Přestup De Ligta do Barcelony se komplikuje

Primera Division - Přestup De Ligta do Barcelony se komplikuje

Přestup De Ligta do Barcelony se komplikuje © libelle.nl - Matthijs de Ligt

3

Líbilo se

03.05. - Už mělo být všechno domluveno. Stoper Matthijs de Ligt se měl v létě téměř na sto procent stěhovat z Ajaxu Amsterdam do slunné Barcelony, která o něj měla velký zájem i kvůli tomu, že se již v lednu domluvila s jeho fotbalovým dvojčetem" Frenkiem de Jongem. Jenže optimismus na Camp Nou už nepanuje v tuto chvíli tak velký.

Pro Barcelonu je Matthijs de Ligt jednou z letních priorit na fotbalové burze. Jenže jeho případný přestup se v posledních týdnech trochu přibrzdil. Azulgranas už byli s devatenáctiletým talentovaným fotbalistou v podstatě dohodnuti, jenže čáru přes rozpočet udělaly Barceloně skvělé výkony stopera v Lize mistrů. Jednání se totiž v tuto chvíli zcela zastavily.

Agent De Ligta je neblaze proslulý Mino Raiola a ten vycítil, že by z prodeje hráče, jemuž se tolik daří, mohl získat mnohem víc nejen Ajax, ale samozřejmě i on na tučné provizi. V žádném případě se nechce unáhlit a dohodnout se s Barcelonou teď, když cena De Ligta může ještě narůst.

Ačkoliv se De Ligt s Barcelonou už prakticky dohodl, neboť ji považoval za nejlepší místo pro rozvoj své kariéry, nyní prý se svým agentem naslouchají znovu dalším nabídkám.

De Ligt se s Raiolou rozhodli probrat další nabídky v přesvědčení, že mohou dostat ještě lepší smlouvu. Bayern, Juventus a zejména Paris St. Germain začli ze všech sil pracovat na tom, aby fotbalistu přesvědčili. Zdá se, že De Ligt nepodepíše s nikým do chvíle, než skončí působení Ajaxu v Lize mistrů," uvedl dnes deník Sport.

Podle uvedeného média chce Barcelona dál trvat na tom, že De Ligta zlomí na základě fotbalových argumentů. Nicméně není vyloučeno, že nakonec přeci jen dojde na zvýšení nabídky, aby odrazila nápor konkurentů," napsal Lluís Miguelsanz ze Sportu.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 03.05. Odpovědět

Raiola úřaduje ...
Nakonec De ligt skončí v United. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

Zase toho Raiolu neprecenujte:-))

FotbalFan
Azhus - 04.05. Odpovědět

To snad ne tam by se jen a jen trápil protože by nic nevyhrál

Azhus
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články