Zpět na » Primera Division » Pogba by hře Realu Madrid moc nepomohl, myslí si Jorge Valdano

Primera Division - Pogba by hře Realu Madrid moc nepomohl, myslí si Jorge Valdano

Pogba by hře Realu Madrid moc nepomohl, myslí si Jorge Valdano © FotbalPortal.cz - Paul Pogba a Jorge Valdano

0

Líbilo se

30.04. - Je to bída, děs, utrpení. Real Madrid se zatím herně nezvedl ani po příchodu svého spasitele Zinedina Zidana. Poslední výpadek Bílého baletu přišel v neděli, kdy na půdě posledního Raya Vallecana nepředvedl prakticky nic pozitivního a podlehl 0:1. Podtrhl tak zoufalou sezónu desátou porážkou v lize. To se mu nestalo dlouhých deset let.

Samozřejmě nedobrá sezóna je předmětem rozborů mnoha odborníků, kteří ji komentují v médiích. Tradičním hostem rozhlasové stanice Onda Cero bývá i bývalý hráč a trenér klubu Jorge Valdano.

Podle něj je problém současné situace madridského klubu v tom, že hráčům chybí pořádné herní vytížení, nejsou podle něho rozehraní.

Za Real Madrid hraje spousta hráčů, kteří nemají soutěžní rytmus, neexistuje nějaká základní sestava," myslí si Valdano.

Nicméně Valdano se domnívá, že dalším problémem je i samotný přístup hráčů. Navíc vidí potíž v tom, že se jednotliví fotbalisté spíše chovají jako individuality, namísto aby hráli pro tým. Způsob hry, který bez Karima Benzemy na trávníku nevede nikam.

Real byl spolek individualit. Každý chtěl dělat válku na svůj účet, ale jakmile se dostali před vápno, spadli do propasti," všiml si argentinský odborník.

Kromě Edena Hazarda se v poslední době mluví v souvislosti s letními posilami Realu i o Paulu Pogbovi z Manchesteru United. Podle Valdana by ale problémy současného týmu vyřešil jen zčásti.

Podle mě by sám Pogba příliš hru Blancos nepozvedl. Ale na druhou stranu si myslím, že by byl určitě přínosný z gólové stránky. Pogba samotný je mnohem gólovější, než celá zbylá záloha Realu Madrid."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 01.05. Odpovědět

bylo jasný ,že po tom hovnu co předvádí na place ten zájem realu opadne...

Wazz

Jen si Pogbu klidně vemte, je to prostě velký dítě, kterej neví, co chce. Chce to do United přivést nějakého vůdce,který by motivoval kabinu a který by pro United vypustil duši .... Smajlík 7

pavelprvni
ajaxfan - 30.04. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 14 tipu maji super bilanci 12 vyhernich... na dnes a zitra maji zase super tipy na LM :)

ajaxfan

No jeden hráč Real ze sraček asi těžko vytáhne to si musí každý uvědomit.

Arrow1356

Pogba je dobrej když se mu chce, ale většinou se mu nechce a do toho má celkem slušně nasráno v hlavě( ty jeho opičí tanečky) Prodat a místo něho koupit Verrattiho do zálohy vedle McTominaye

Rudejdablik
balmain - 30.04. Odpovědět

Pogba by nepomohl vůbec nikomu Smajlík 3

balmain
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články