Zpět na » Primera Division » Další indicie k přestupu Hazarda do Realu Madrid. Sarri smířený s osudem, Ramos už ho sleduje

Primera Division - Další indicie k přestupu Hazarda do Realu Madrid. Sarri smířený s osudem, Ramos už ho sleduje

Další indicie k přestupu Hazarda do Realu Madrid. Sarri smířený s osudem, Ramos už ho sleduje © FotbalPortal.cz -

2

Líbilo se

30.04. - Příchod Edena Hazarda za pár měsíců do Realu Madrid už asi nic nezastaví. Belgický fotbalista už zřejmě odpočítává poslední dny svého angažmá v londýnské Chelsea, což nezávisle na sobě nepřímo naznačily dvě osoby - manažer Blues Maurizio Sarri a kapitán Bílého baletu Sergio Ramos.

Bude to velká investice, ale všichni v Realu Madrid, včetně fanoušků, se domnívají, že to bude stát za to. Že právě belgický fotbalista vytáhne Blancos k výšinám, kam už se nutně musí příští sezónu odrazit. Zejména poté, jakým martyriem si všichni prošli v sezóně, kterou už by v hlavním městě všichni nejraději předčasně odpískali.

Rezignovaným tónem, který napovídá, že Hazard v Chelsea končí, promluvil na tiskové konferenci manažer londýnského celku Maurizio Sarri.

Na situaci Edena se musíte zeptat u vedení klubu. Problém je v novém kontraktu. Příští sezónu by mu běžel poslední rok smlouvy, takže nevím, co se stane. V tuto chvíli je pro mě velmi důležitý, jsem s ním moc spokojený, protože hraje dobře. Na hřišti pokaždé bojuje a jak říkám na každé tiskovce, budu respektovat jeho rozhodnutí," nastínil, že Hazard asi na Stamford Bridge končí. Novou smlouvu totiž podepsat nechce a takto za něj Chelsea vyinkasuje alespoň částku o níž se spekuluje - 100 milionů liber.

A určitý náznak, že by se ledy mohly dát do pohybu přidal i kapitán Realu Madrid Sergio Ramos. Ten totiž začal Edena Hazarda sledovat na sociální síti Instagram. Možná detail, nicméně pro média určitě ne nepodstatný.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ajaxfan - 30.04. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 14 tipu maji super bilanci 12 vyhernich... na dnes a zitra maji zase super tipy na LM :)

ajaxfan
cukr - 30.04. Odpovědět

Jak je možné, že tě tady administrátor nezablokuje. Na každé diskuzi sereš furt to stejné a nikoho to nezajímá

cukr
twotwo - 30.04. Odpovědět

Komentáře vydělávaj, takže jim je to uprdele, víc koment, víc peněz, proto radši píšou asi milion článků o Realu, než aby ho zaklokovali. Smajlík 2

twotwo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články