Zpět na » Primera Division » Plnou moc při rozhodování o přestupech? Já nerozhoduji ani doma, zasmál se Zidane

Primera Division - Plnou moc při rozhodování o přestupech? Já nerozhoduji ani doma, zasmál se Zidane

Plnou moc při rozhodování o přestupech? Já nerozhoduji ani doma, zasmál se Zidane © as.com - Zinedine Zidane

0

Líbilo se

27.04. - Zítra večer čeká na Real Madrid další malé městské derby, tentokrát na půdě posledního Raya Vallecana. Bílému baletu už jde maximálně o druhé místo v tabulce, které má aktuálně vzdáleno šest bodů, zatímco Rayo má pořád ještě teoretickou šanci dosáhnout na záchranu.

Musíme hrát s nasazením. Tímto způsobem musíme hrát, abychom sbírali body," shrnul jednduchý plán pro zítřejší zápas trenér Zidane. Hrajeme proti celku, jemuž jde o hodně, známe jeho motivaci. Pokud ze sebe nedostaneme to nejlepší, bude to obtížné." Zidane také potvrdil, že určitě nenastoupí Karim Benzema, fotbalista, který dal posledních osm gólů Realu Madrid. Karim hrát nebude, nicméně postavíme takové mužstvo, které bude schopné protivníka porazit. Ale kdo a jak budeme hrát, neřeknu," byl tajemný jak hrad v Karpatech.

Kromě Benzemy bude v útoku Realu Madrid stále chybět Vinícius Junior. Zatím se ještě nevrátí. Po dvouměsíční pauze musí trénovat, je to dlouhá doba. Minimálně týden ještě musí počkat. Zítra určitě nenastoupí. Je na tom sice lépe, ale chybí mu rytmus. Uvidíme, možná nastoupí proti Villarrealu."

Zástupce médií na tiskové konferenci rovněž zajímalo, jestli bude mít francouzský kouč plnou moc při rozhodování o posilách pro nadcházející sezónu. Já nemám rozhodvací moc v ničem. Důležité je totiž dělat rozhodnutí společně. Jsou tu lidé, kteří řídí klub a trenér, to jsem v tuto chvíli já. Chceme dělat věci společně. Já vlastně nerozhoduji ani u nás doma," rozesmál Zizou přítomné.

Kvůli klauzuli zanesené ve smlouvě o hostování nenastoupí zítra ani útočník Raúl de Tomás, autor 14 ligových gólů Raya v této sezóně. „To je věc, kterou si mezi sebou dohodly kluby. Je to dohoda, kterou je třeba respektovat. Jestli bude v Realu příští sezónu? To nevím. Talent mu určitě nechybí. Dává góly, dobře kombinuje. Mám radost, protože jsme spolu v Castille dobře vycházeli," uvedl Zidane.

Jeden z dotazů novinářů se týkal i včerejšího prohlášení Neymara a jeho touhy zahrát si jednou po boku Hazarda. V Realu se může splnit mnoho snů. Spoustu hráčů by tu jednoho dne chtěla hrát. To je v pořádku. Ale uvidíme, co se stane," řekl trenér Realu.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ale to se z sedice na prdeli v hospode u piva dela takova kariera tezko vid? :)

HyperioN

Neschopný trenér vůbec neví která bije. Dávám mu tak čtvrtinu příští sezony pak pude.

AntiHnusdrid

tak ty jsi dobre Játro, za necele 3 roky u realu 3x titul z LM, to je podle tebe neschopny trener? jak podle tebe vypada ten schopny?? :) myslim ze az dosahnes v kariere to co pan Zidane, tak ho pak muzes soudit

HyperioN
cukr - 28.04. Odpovědět

No tak vší úctě k Zidanovi, tak si taky myslím, že to žádný trenér není. On se jen svezl s generecí hráčú co měl. A když viděl, že mu teče do bot, tak raději odešel. Vždyť ani výkony teď nejsou pod ním nic moc

cukr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články