Zpět na » Primera Division » Podbízí se Neymar znovu Realu? Chci hrát s Hazardem

Primera Division - Podbízí se Neymar znovu Realu? Chci hrát s Hazardem

Podbízí se Neymar znovu Realu? Chci hrát s Hazardem © dailymail.co.uk - Neymar

3

Líbilo se

26.04. - Zdálo se, že téma možného přestupu Brazilce Neymara do Realu Madrid již bylo definitivně smeteno ze stolu. Nicméně útočník Paris St. Germain v rozhovoru pro stanici FOX Sports navnadil bulvární novináře jednou odpovědí, a sice že by si chtěl zahrát po boku Edena Hazarda. Ten je sice stále ještě hráčem Chelsea, ale s největší pravděpodobností zamíří kam? Ano, do Madridu...

Real Madrid a Neymar. Tato dvě jména byla často spojována v bulvárních plátcích. Brazilský útočník už měl mít po krk angažmá ve francouzské lize, která se vší úctou nedosahuje kvalit španělské či anglické soutěže a toužil po přestupu do Bílého baletu. Když už ale mediální humbuk kolem možného transferu Neymara z PSG na Santiago Bernabéu utichl, stačila ze strany fotbalisty jedna odpověď na otázku, s kým by si chtěl zahrát v týmu. A dotazující novinář měl na mysli hráče, s nimiž na trávníku nikdy nebyl v jednom týmu. Neymar s odpovědí dlouho neváhal a vyslovil jméno fotbalisty londýnské Chelsea.

S Hazardem. Je to odlišný fotbalista. Má styl, který se podobá mému," svěřil se Neymar. Okamžitě tak rozířil další spekulace, podle nichž se tímto podbízí Realu, aby ho koupil, vzhledem k tomu, že Hazard na téměř sto procent odejde po sezóně z Chelsea právě do hlavního města Španělska.

Ačkoliv vedení mělo o Neymara zájem, především pak prezident Pérez, tak úplně odvařený by ale nebyl trenér Zidane. Především kvůli jeho povaze.

Neymar nicméně musí poslední dobou čelit velké vlně kritiky, nejvíc pak za to, že ačkoliv byl zraněný, cestoval do Ria na karneval. Za to ho pořádně vyplísnili bývalí hráči v čele s Netem. Pochopitelně, že mě to mrzelo. Byl jsem zraněný, ale chodit jsem mohl. Dva měsíce jsem už trénoval. Nejvíc mě ale štve, že o tom mluví bývalí hráči. Když hráli, dělali to samé a někteří ještě možná horší věci. To mě štve," svěřil se Neymar.

Brazilského fotbalistu mrzelo, že si z něj fanoušci dělají legraci kvůli jeho filmování. Lidi se staví víc na stranu toho, kdo kope, než toho, který kličkuje. Můj styl hry už všichni znají. Čapnout balón a jít do útoku. Mou největší předností vždycky byla klička. Tyhle kritiky mi vadí. Ale můj herní styl táhne fanoušky na tribuny. Nikdo tam nejde koukat na kopance. Kdyby to chtěli, půjdou raději na MMA nebo box. Líbí se mi můj fotbal a budu tak dlouhé roky pokračovat," řekl.

Všichni mi vyčítají, že filmuji. Po sedmi měsících jsem se zranil na stejném místě a to jen proto, že jsem se snažil zůstat na nohách. A teď se ptají, proč jsem neupadl. Když chci pokračovat v akci, obvykle schytám čtyři fauly a to o mě tvrdí, že spadnu. Je to komplikované."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Danza - 27.04. Odpovědět

HAZARD plus NEYMAR jsou přeci jen zárukou kvality. Otázka je, kde na to vezmou?

Danza
Ministr - 26.04. Odpovědět

Odporný člověk.

Ministr

Ten debil se furt někam stěhuje.

Arrow1356

Tvl aby nakonec Hazard nešel třeba do PSG Smajlík 2

FotbalFan
Wazz - 26.04. Odpovědět

to spíš Pogba Smajlík 1

Wazz

Ten by nesiel do PSG ked sa ho na to pytali tak vravel ze vo francuzsku jedine za lille

YNWA1892

Primo Smajlík 3

BlueFor16years

škoda že s ním nechce nikto hrať Smajlík 2

elcapitano7
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články