Zpět na » Primera Division » Liverpool jde stejnou cestou jakou United. Reds zareagovali na předražené barcelonské vstupné

Primera Division - Liverpool jde stejnou cestou jakou United. Reds zareagovali na předražené barcelonské vstupné

Liverpool jde stejnou cestou jakou United. Reds zareagovali na předražené barcelonské vstupné © FotbalPortal.cz -

1

Líbilo se

20.04. - Úplně stejně jako v Manchesteru zareagovali i odpovědní činitelé Liverpoolu před semifinálovou bitvou Ligy mistrů s Barcelonou na předražené vstupné, jež nabízí anglickým fanouškům katalánský klub pro úvodní zápas na Camp Nou, který se odehraje 1. května.

Barcelona potřebuje naplnit rozpočet a jedním ze zdrojů příjmu jsou i peníze ze vstupenek. Letos Barcelona pokročila už do semifinále Ligy mistrů a tak peněz ze vstupného letos přiteče do pokladny více než v uplynulých letech, kdy mužstvo pravidelně končilo už ve čtvrtfinále.

Ceny lístků ale nastavila dost vysoko - tedy i na poměry anglických klubů - a to je co říct. Někteří fanoušci se proto rozmýšleli, jestli do Barcelony vůbec vyrazí. Aby takové obavy hodili za hlavu, vymysleli na ostrovech opatření, kdy také fanouškům Barcelony na oplátku zdraží vstupenky a rozdíl mezi původní cenou a speciálně navýšenou pro fandy Katalánců poskytnou příznivcům na cestu do Barcelony.

Už tak učinil před čtvrtfinálovým kláním Manchester United. Za vstupenky na odvetu barcelonský klub totiž požadoval od fandů United 118 eur. United se tudíž zachovali naprosto stejně a pro fandy Barcy prodávali vstupenky za stejnou sumu, byť normální cena pro hostující fanoušky bývá na Old Trafford 86 eur (75 liber).

Stejnou iniciativu nyní rozjel i Liverpool. Ten měl snahu se s Barcelonou domluvit, jako již před čtvrtfinále učinil s Portem, aby se ceny vstupenek snížily ze 73 na 52 liber. Barcelonský klub ale takovou variantu odmítl. Trval dál na tom, že vstupenky budou stát 103 liber. Proto i Liverpool stanovil cenu vstupenek na odvetu, která se na Anfield uskuteční 7. května, na stejnou sumu. Původně měly lístky stát "jen" 76 liber. 27 liber pak půjde do peněženek fanoušků, kteří pocestují k prvnímu zápasu do Barcelony.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

tohle je od barcy celkem nechutne, a od obou anglickych klubu celkem vtipne a spravne vyresene. kdyby ten rozdil dali radsi oba do mladeze (anglicani by s tim problem asi nemeli)

HyperioN
FCBzUSA - 20.04. Odpovědět

Hold prachy az na prvnim miste no

FCBzUSA
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články