Zpět na » Primera Division » Podle Rivalda to Coutinho přehnal. Nikdy jsem nikoho neurazil, brání se barcelonský fotbalista

Primera Division - Podle Rivalda to Coutinho přehnal. Nikdy jsem nikoho neurazil, brání se barcelonský fotbalista

Podle Rivalda to Coutinho přehnal. Nikdy jsem nikoho neurazil, brání se barcelonský fotbalista © goal.com - Philippe Coutinho

0

Líbilo se

19.04. - Událostí číslo jedna barcelonského klubu tohoto týdne bylo bezesporu vyřazení Manchesteru United ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Jenže paradoxně možná mnohem víc se mluvilo o tom, co předvedl záložník azulgranas Philippe Coutinho. Ten vstřelil nádhernou branku na 3:0, to ano, ovšem její oslava vyvolala velkou polemiku.

Krásná rána, na kterou se David de Gea natahoval naprosto marně. Barcelona v 60. minutě úterního mače s Rudými ďábly navýšila skóre na 3:0 a definitivně tak potvrdila postup do semifinále milionářské soutěže po čtyřech letech. Philippe Coutinho si tímto skutkem mohl koupit odpustky u fanoušků Barcelony, k jeho osobě hodně kritických za nepříliš povedené období posledních měsíců.

Jenže místo toho všechno pokazil. Stoupl si doprostřed hřiště a vyzývavě si zacpal uši. Přitom si brblal skrytá slova, která ale z výrazu jeho obličeje rozhodně nevyjadřovala nic pozitivního. Polemika byla na světě. Coutinho po zápase nevysvětlil důvod svého konání.

Až včera na Instagram pověsil příspěvek, který se týkal úterní rozporuplné oslavy a zčásti vysvětluje, proč zvolil takovou formu.

Nikdy bychom neměli naslouchat lidem, kteří nás chtějí demotivovat, protože jejich řeč nás odkloní od skutečných cílů. Nikdy jsem nikoho neurazil ve fotbale ani mimo něj," napsal Coutinho. Neustále hledím dopředu s ambicemi jako pokaždé."

Každopádně to, jak se Coutinho zachoval, se vůbec nelíbilo jeho krajanovi a bývalému hráči Barcelony Rivaldovi. Myslím, že se spletl, měl by dávat víc gólů, víc pracovat a ukázat, že je skvělý hráč. Fanoušci ho budou milovat pokud bude dávat góly. Musí mít stálé výkony a nakonec ho lidé budou milovat jako v Liverpoolu."


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Citak - 20.04. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 27 tipu maji super bilanci 23 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Citak

Že všichni poslední dobou neustále poukazují na góly, Iniestu taky fanoušci milovali, i bez oněch gólu

Collector

Jenže za Iniestu nikdo nedával 160 milionů eur Smajlík 4

PrimeraDivision

ked sa coutinho herne aspom na 70 percent riblizi iniestovy tak nebude vadit ze neda ani gol za sezonu.. Smajlík 7

cica310584

Hlavne kdyz dal iniesta gol.byl dulezite Smajlík 5

BlueFor16years
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články