Zpět na » Primera Division » Záhadné gesto. Vyhlásil Coutinho válku fanouškům?

Primera Division - Záhadné gesto. Vyhlásil Coutinho válku fanouškům?

Záhadné gesto. Vyhlásil Coutinho válku fanouškům? © as.com - Philippe Coutinho

1

Líbilo se

17.04. - VIDEO Vypadá to, že se Philippe Coutinho vrací na úroveň, na níž ho všichni očekávali v okamžiku, kdy přestupoval z Liverpoolu do Barcelony. Včera svůj pozvolný výkonnostní vzestup posledních týdnů korunoval třetí, a nutno podotknout že parádní, trefou do sítě Manchesteru United. Ovšem její oslava, doprovázena provokujícím gestem směrem k tribunám, asi rozdmýchá mraky diskuzí, co jím chtěl Coutinho říci?

Philippe Coutinho včera určitě sehrál jedno z nejlepších utkání za pořádně dlouhou dobu. V průběhu sezóny kvůli mizerným výkonům přišel o místo v sestavě a jen díky zranění Ousmaneho Dembélého se do ní vrátil, nicméně i tak mu chvíli trvalo, než začal podávat zlepšené výkony.

Včera se mu podařilo v 61. minutě nádhernou trefou překonat Davida de Geu v brance Manchesteru United a v podstatě tak zatlouct definitivní hřebíček do rakve Rudých ďáblů, poté co do ní předchozí dva zarazil ještě v první půli Leo Messi.

Nicméně rozdováděné publikum na Camp Nou i diváci u obrazovek zůstali možná trochu konsternováni tím, jak Coutinho svůj gól oslavil. Jakmile se podělil o radost se svými spoluhráči, provokativně se postavil a ukazováčky strčil do uší. Přitom si ještě pro sebe podle španělských médií říkal jdětě do pr...".

Ve Španělsku se teď vedou spekulace, co vlastně Coutinho tímto gestem chtěl říct? Zřejmě to měla být vůči fanouškům odveta za to, jak se k němu chovali ve chvílích, kdy se mu nedařilo a kdy na se na něj z tribun lynul pískot.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 17.04. Odpovědět

Já bych z toho, že dal gól United až takovou senzaci nedělal. Pořád má do svých top výkonů daleko. Gól to byl pěkný, ale jinak nebyl Coutinho moc viditelný.

Kuzma
Ministr - 17.04. Odpovědět

Ano, takhle vypadá vyhlášení války. LoooL

Ministr

No rozhodně to nepůsobilo extra přátelsky. Já nad tím gestem taky přemýšlel a vyšlo mi z toho něco podobného, jako článek a od Coutse bych to osobně nečekal. Jinak gól parádní, jeho klasika, když si to sedne a snad ho to nastartuje a bude to ten Couts, jako zpočátku angažmá.

Bolomsson85
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články