Zpět na » Primera Division » Definitivní rozkol? Gareth Bale je pěkně naštvaný na Zidana

Primera Division - Definitivní rozkol? Gareth Bale je pěkně naštvaný na Zidana

Definitivní rozkol? Gareth Bale je pěkně naštvaný na Zidana © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

16.04. - Madridský Real nechal včera večer dva body na stadionu Butarque. Ovšem remíza 1:1 už snad není takovým překvapením jako to, že trenér Zidane nechal útočníka Garetha Balea opět sedět na lavičce. Přestože nebyl zraněný a předchozí zápas hrál před devíti dny. A velšský útočník už je z takového zacházení špatný.

Situace Garetha Balea v Realu Madrid je už asi neudržitelná. Zvlášť po příchodu trenéra Zidana do funkce. Ten zřejmě nezapomněl na problémy, které s velšským útočníkem měl během předchozí etapy na lavičce Bílého baletu a dává evidentně najevo, že Balea v týmu nechce.

Z takového zacházení je ale Gareth Bale a lidi z jeho okolí hodně špatní, což v rozhlasové stanici Cadena SER potvrdil redaktor Antón Meana.

Jsou překvapení, maximálně naštvaní z toho, jak Zidane řeší situaci kolem Balea. Neříkám, že mají pravdu, nebo že je Bale svatý, pouze říkám, že dnes (v Leganés) nepočítali s tím, že bude Gareth na lavičce. Mluvil jsem s nimi telefonicky, potvrdili mi, že zraněný není a znovu opakovali, že to není nejlepší způsob, jak s tímto tématem Zidane zachází," pronesl v živém vysílání.

Nicméně bývalému skvělému brankáři Santi Cañizaresovi, který bývá často hostem pořadu, se taková reakce Garetha Balea příliš nelíbila.

Tohle se mi vůbec nelíbí, když hráč nenaplní očekávání vzhledem k platu, jaký bere, klub navíc nezíská žádnou trofej, kterou si vytyčil za cíl před začátkem sezóny a někdo z jeho rodiny nebo on sám si stěžuje. Baleovi se před sezónou po odchodu Ronalda daly veškeré pravomoce, nejen na hřišti, ale i mediálního charakteru a uvnitř klubu. Jenže Bale nedokázal ospravedlnit svůj plat, nebyl hvězdou, jakou měl být," kritizoval Cañizares.

V médiích se živě spekuluje o letním prodeji Garetha Balea, nedávno dokonce deník AS zmínil sumu 130 milionů eur, kterou by si Real za velšského útočníka představoval. Nicméně z té by musel asi hodně slevit, jestli se chce nechtěného hráče zbavit.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dyt hraje tuzku. Smajlík 3 Ten by mel jit do tymu typu Leicester.a ne si vytahovat triko kdyz hraje hovno

BlueFor16years
Kuzma - 16.04. Odpovědět

Perez se zbláznil. Chce prodat se ziskem hráče, který leští lávku, táhne mu na 30, s mega platem a je každou chvíli na marodce...
Jen si ho v Realu nechte ! Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Kuzma

prečo si taký krutý Smajlík 3

elcapitano7
Zedman - 16.04. Odpovědět

Za tu bídu co předvedl posledně na Bernabeu, čeká tenhle lenivec, že bude v základu? Neuvěřitelné..

Zedman
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články