Zpět na » Primera Division » Real si připsal další ztrátu, Benzemův gól tentokrát stačil jen na remízu

Primera Division - Real si připsal další ztrátu, Benzemův gól tentokrát stačil jen na remízu

Real si připsal další ztrátu, Benzemův gól tentokrát stačil jen na remízu © marca.com - Karim Benzema

0

15.04. - REVIEW Real Madrid znovu ztrácel body. V malém madridském derby se rozešel smírně s Leganés, které se gólem Jonathana Silvy z poslední minuty první půle dostalo do vedení. Nedlouho poté střelec posledních zápasů Karim Benzema dokázal vyrovnat, ale další trefu nepřidal a ztráta blancos na druhé Atlético už se opět zvýšila na čtyři body.

CD Leganés 1:1 Real Madrid

Góly: 45. Silva - 51. Benzema

Leganés: Cuéllar - Nyom, Bustinza, Omeruo, Siovas, J. Silva - Vesga (85. Recio), R. Pérez, Eraso (71. El Zhar) - Carrillo (65. En Nesyri), Braithwaite.

Real Madrid: Navas - Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo - Valverde, Casemiro, Modrić - Isco (77. L. Vázquez), Benzema, Asensio (81. Bale).

První poločas zápasu na stadionu Butarque nepřinesl moc zajímavou podívanou. Real měl sice optickou převahu, ale ta k ničemu nevedla. Nejvážnějším ohrožením branky Cuéllarra byla akce z 8. minuty, kdy Isco našel v dobré střelecké pozici Marca Asensia, jeho rána šla ale pouze do středu brány, kde stál připravený gólman.

Nedlouho poté se dostali do gólové příležitosti i domácí. Hlavička dánského útočníka Braithwaitea šla ovšem těsně vedle tyčky. Když se už zdálo, že obě mužstva zamíří po velké nudě do kabin za bezgólového stavu, zahrálo Leganés dlouhý aut, uvnitř vápna ho ze shluku hráčů přiťukl Braithwaite na Jonathana Silvu a ten placírkou, umístěnou střelou k tyči, pokořil Keylora Navase - 1:0.

Po obrátce vstoupil do zápasu Real Madrid s mnohem větším nasazením a v 51. minutě slavil gól. Luka Modrić se uprostřed hřiště elegantní otočkou zbavil bránícího Siovase, vyslal kolmý pas na Benzemu, tomu první střelu ještě Cuéllar vyrazil, ale na dorážku už nedosáhl - 1:1.

V následných minutách Silva hlavičkoval jen doprostřed branky, Cuéllara vystrašila Carvajalova tečovaná střela a v 74. minutě Asensio po střele z úhlu nevyzrál na brankáře Leganés.

V 83. minutě se domácí radovali podruhé z branky, ovšem zakončující En Nesyri stál v okamžiku přihrávky v ofsajdu a gól proto nemohl být uznaný. Hned vzápětí se Cuéllar hodně zapotil po tvrdé ráně Marcela.

Největší šanci na změnu skóre měl ale v 90. minutě En Nesyri. Uháněl na branku Navase stíhán Varanem. Tomu udělal několik kliček ve snaze co nejvíce si vylepšit pozici, ale štrikoval tak dlouho, že nakonec o míč přišel.

Další výsledky 32. kola

Huesca - FC Barcelona 0:0
Espanyol - Alavés 2:1 (20. Pedrosa, 49. Laguardia vlastní - 59. Calleri)
Valladolid - Espanyol 2:2 (31. Guardiola, 70. Ünal z pen. - 14. Arambarri, 90+6. J. Molina z pen.)
Athletic Bilbao - Rayo 3:2 (2. a 50. I. Williams , 72. Raúl García - 45. Á. Moreno, 85. De Tomás)
Real Sociedad - Eibar 1:1 (1. Juanmi - 85. Jordán)
Girona - Villarreal 0:1 (7. Chukwueze)
Valencia - Levante 3:1 ( 2. a 63. Mina, 57. Guedes - 56. Soler vlastní)
Atlético Madrid - Celta 2:0 (42. Griezmann, 74. Morata)
Sevilla - Betis 3:2 (26. Munir, 59. Sarabia, 64. F. Vázquez - 55. Lo Celso, 82. Tello)

Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.