Zpět na » Primera Division » Kroos popírá spekulace, Real Madrid neopustí

Primera Division - Kroos popírá spekulace, Real Madrid neopustí

Kroos popírá spekulace, Real Madrid neopustí © as.com - Toni Kroos

0

Líbilo se

13.04. - Včera madridský deník AS vypustil do světa informaci o tom, že by záložník Realu Madrid Toni Kroos měl po sezóně opustit Bílý balet a stát se tak součástí velké revoluce, která se v kádru madridského klubu v následujících měsících očekává. Nicméně německý fotbalista na sociálních sítích všechny tyto informace popřel.

Přáním Toniho Kroose je podle informací AS opustit v létě Real Madrid. Německý fotbalista přemýšlí nad změnou prostředí v nejbližších měsících a klub s tím souhlasí. Jeho odchod by mohl klubu ušetřit značné finanční prostředky, které by se uvolnily pro případné příchody Pogby a Eriksena, dvou hráčů, kteří se líbí Zidanovi," začal včerejší článek ve španělském deníku.

O odchodu Toniho Kroose se skutečně mluvilo. V letošní sezóně se svezl s nevýraznými výkony Blancos a podle odborníků už nebyl tím nepostradatelným hráčem, jako v předchozích sezónách. Byla to jeho nejhorší sezóna od roku 2014, co přišel do Realu z Bayernu," pokračoval autor článku. Nedávno se k jeho formě vyjádřil i krajan Bernd Schuster, když prohlásil, že připomíná spíše traktor" a moc se mu nedaří. Největší porci kritiky, která symbolizovala jeho letošní úpadek, schytal po nepodařeném odvetném zápase osmifinále Ligy mistrů, v němž Ajax vyhrál nad Realem na jeho půdě 4:1. V tom zápase Kroos pokazil u něj nevídaný počet přihrávek - 11 - a ztratil velké množství míčů - 24.

O fotbalistu, který má kontrakt do roku 2022 se zajímal především Manchester United, nicméně Kroos po přečtení článku v AS zcela popřel pravdivost jeho obsahu.

Jsou to naprosto nepravdivé informace," uvedl na svém twitterovém účtu.

Nicméně byť samotný Kroos takovou možnost vyloučil, madridská média zmíněný krok hráče stejně spíše přisuzují tomu, že chtěl Kroos zabránit jakékoliv kauze kolem své osoby, která se na Pyrenejském poloostrově dokáže uplést doslova z ničeho. Jeho budoucnost v Realu tak stále zůstává opředena otazníky.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 14.04. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 21 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Ministr - 13.04. Odpovědět

Kroos jediný co miluje víc než prachy - sám sebe.

Ministr
Danza - 13.04. Odpovědět

Real vypadnul schválně a ajaxem aby se vyhli Juventusu. V takovém týmu bych na místě Kroose také nechtěl hrát.

Danza
Wazz - 14.04. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 místní top idiot Danza zase perlí

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články